دوره بحث آزاد در کرج

دوره بحث آزاد در کرج

مدرس : آقای هاشم میرزایی

تعداد ساعت دوره : آزاد

هزینه : تماس بگیرید

اطلاعات تماس

[thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” read_more_link=”tel:02634468806″ read_more_link_to=”title” link_to_icon=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-phone” layout_pos=”right” title=”34468806 – 026″][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” read_more_link=”tel:02634469172″ read_more_link_to=”title” link_to_icon=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-phone” layout_pos=”right” title=”34469172 – 026″]

  در جلسات بحث آزاد مجموعه ی باغ آینه، درباره ی موضوعات مختلف از هر دری صحبت خواهیم کرد. جمعی از جوانان و بزرگسالان که علاقمند به شرکت در مباحثات و گفتگو درباره ی مسائل گوناگون هستند، می توانند در این جلسات حضور بهم برسانند. شرکت در این جلسات برای تمامی افراد آزاد بوده، اما به جهت محدودیت ظرفیت متقاضیان، پیش از اقدام به شرکت در این جلسات با موسسه تماس گرفته و از زمان و موضوع گردهمایی های بحث آزاد مطلع شوید. شرکت کنندگان در این جلسات باید شخصیت انتقاد پذیر داشته باشند و در عین حال در هنگام صحبت کردن به دیگران احترام بگذارند. برگزاری این جلسات در صورتی امکان پذیر خواهد بود که افراد اجازه ی صحبت به یکدیگر را بدهند و مشارکت گروهی برای شرکت در گفتگوها را بلد باشند. هدف اصلی مجموعه باغ آینه از برگزاری این گردهمایی ها، ایجاد محیطی پر از انگیزه برای تبادل اطلاعات بین افراد بوده تا حداقل لحظه ای را برای دور شدن از محیط پردغدغه ی کار و مشکلات روزمره ی افراد رقم بزند.

  لحظاتی را در گردهمایی های بحث آزاد باغ آینه می گذرانید که به شما این اجازه را می دهد تا در جمعی که به شما گوش می دهند و توجه می کنند، تمام افکار خود را به زبان بیاورید. ممکن است نظرهای موافق و حتی مخالف بسیاری در این جلسات مواجه شوید، اما همین موضوع بهترین فرصت است که بتوانید به تمام نقد های منصفانه ای که از صحبت های شما می شود به خوبی گوش فرا دهید و همچنین این امکان را خواهید داشت تا خود نیز در زمانیکه به شما اختصاص داده می شود به نقد منصفانه صحبت های دیگران بپردازید.

  باغ آینه به عنوان یک موسسه فرهنگی هنری در کرج با هدف ایجاد یک جمع ساده و پر محتوا به دنبال برگزاری کارگاه ها و جلسات بحث آزاد در مجموعه باغ آینه است. در این جلسات به افراد از سنین مختلف، از جوان تا بزرگسال این اجازه داده می شود تا با جمع بزرگی از افراد پیرامون خود به رد و بدل نمودن اطلاعات و نگرش های خود بپردازند. بدون سانسور می توانند نظرات و افکار خود را در رابطه با بسیاری از مسائل اجتماعی، فرهنگی و موارد فراوان دیگر با توجه به مباحثی که در جلسه بیان می گردد را با دیگران به اشتراک بگذارند. در کنار به اشتراک گذاشتن آنچه که در افکارتان می گذرد و تحلیل هایی که از مسائل دارید و بسیاری از دانش هایی که از مطالعات به دست آورده اید، می توانید از اطلاعات دیگر افراد حاضر و شیوه نگرش آن ها به مسائل آشنا شوید.

  در این جلسات بحث آزاد، منصفانه نقد می شوید و خودتان نیز درمی یابید که چگونه به نقد منصفانه افراد بپردازید. نه تنها گوش های شنوایی را برای گفته های خود خواهید داشت، بلکه خود نیز یک گوش شنوا برای دیگران می باشید که به آن ها اجازه می دهید تا هر آنچه که می خواهند در فرصتی که به آن ها داده می شود را بیان کنند. یاد می گیرید که بدون خجالت در یک جمع صحبت کنید، با جمع بزرگی از افراد غریبه به راحتی ارتباط برقرار نمایید، شنیده می شوید، دیدگاه های مختلف به مسائل را می بینید، با موضوعی به نام تعمق پیش از تصمیم گیری بیشتر آشنا می شوید، بسیاری از راه حل های مشکلات در پیرامون خود را پیدا می کنید و بسیاری قابلیت های دیگر که در جلسات باغ آینه به آن ها دست پیدا خواهید کرد.

  بحث آزاد در باغ آینه :

  [thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”جمعی که در آن بدون محدودیت، درباره ی موضوعات مختلف در کنار دوستانتان صحبت خواهید کرد.”][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”منصفانه یکدیگر را نقد کرده و در عین حال به یکدیگر احترام خواهید گذاشت.”][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”روش های صحیح مذاکره را خواهید آموخت و در این جلسات به پرسش و پاسخ نیز خواهیم پرداخت.”][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”و در آخر آنچه را که به عنوان نیازهای اساسی شناخته می شود را درک خواهید کرد.”]

  شکل گیری بحث آزاد حول موضوعی خواهد بود که مناسبت خاصی داشته باشد، بنابراین این انتظار می رود که این دوره ها همیشگی نبوده و در زمان های مشخصی برگزار گردد. در این دوره ها باید به یکدیگر فرصت دهیم تا همگی بتوانند در بحث ها شرکت کنند؛ بنابراین صبور بودن و گوش شنوا داشتن یکی از لازمه های شرکت در این کلاس ها است. پیش از برگزاری هریک از این گردهمایی ها، موسسه اطلاع رسانی کامل را در ارتباط با موضوع گردهمایی و زمان برگزاری آن در اختیار مراجعین مجموعه ی باغ آینه قرار خواهد داد.

  سبد خرید