آموزش عکاسی

دوره آموزش فتوشاپ

مدرس : آقای ابولفضل سعیدی

تعداد ساعت دوره : 30 ساعت ( 10 جلسه 3 ساعته )

هزینه : تماس بگیرید

  فتوشاپ یک نرم افزار ویرایش عکس، ایجاد تصویر و طراحی گرافیک است. این نرم افزار بسیاری از ویژگی های ویرایش عکس را برای تصاویر مبتنی بر پیکسل و همچنین گرافیک برداری ارائه می دهد. فتوشاپ یک سیستم نرم افزاری مبتنی بر لایه است که قادر به خلق تصور و تغییر با پوشش های چندگانه بوده که از شفافیت پشتیبانی می کند. این لایه ها بعنوان یک فیلتر عمل کرده که با کمکشان می توان رنگ های پس زمینه را تغییر داد. علاوه بر این با کمکشان می توان سایه ها و اثرات دیگر را اضافه کرد. آموزش فتوشاپ برای یادگیری برخی کارهای گرافیکی مطمئنا برای هر فردی می تواند مفید باشد.

  پیش فرض نرم افزار فتوشاپ ترکیب رنگ ها، تغییر آن ها و ویرایش خصوصیات عکس، تدوین و هر آنچه که در مورد عکس می باشد ساخته شده است. در حالیکه نرم افزار فتوشاپ علاوه بر این پیش فرض، دارای امکانات گسترده ای در خلق آثار گرافیکی فوق العاده می باشد. فتوشاپ یک از بهترین ابزارهایی می باشد که برای گرافیک ثابت و متحرک می توان از آن خروجی های حرفه ای را به دست آورد. علاوه بر فتوشاپ که توسط Adobe System توسعه یافته است، شاهد نرم افزارهای دیگری از آن مانند: After effect ، Premiere ، Illustrator ، In design می باشیم.

  به خاطر کاربردی بودن این نرم افزار گرافیکی، به اهمیت فتوشاپ در بسیاری از زمینه ها می توان اشاره کرد. در پیرامون خود مشاغل بسیاری را می بینید که یا به واسطه نرم افزارهای گرافیکی شکل گرفته اند و یا به کمک این نرم افزارها توسعه پیدا کرده اند.

  ویرایش عکس در عکاسی ها، پوستر های بیلبوردها، کارت های ویزیت، بنر ها تبلیغاتی، سربرگها، رابط گرافیکی نرم افزارها، تصاویر روی جلد نشریات و کتاب ها، در ساخت تیتراژ، محیط گرافیکی سایت ها و بسیاری موارد دیگر وابسته به نرم افزارهای گرافیکی مختلف می باشند. اینگونه می توان گفت که فتوشاپ نرم افزار پایه بوده که با یادگیری آن و مهارت پیدا کردن در کار با آن می تواند در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی دیگر کمک بزرگی باشد.

  برنامه فتوشاپ می تواند یک تصویر عادی را به یک شاهکار تبدیل کند. دانستن تمام جنبه های فتوشاپ، می تواند به شما در پیدا کردن یک کار در تعداد زیادی از زمینه ها، از عکاسی تا طراحی گرافیکی کمک کند. برخی از شایع ترین شغل ها که نیاز به دانش تخصصی در فتوشاپ دارند شامل: عکاسی، طراحی گرافیک، طراحی سایت، تبلیغات، انیمیشن سازی و تدریس می باشند. فتوشاپ کمک کرده تا دامنه خلاقیت عکاسان گسترش پیدا کند. با کمک فتوشاپ عکاسان می توانند روشنایی در تصویر را تصحیح کرده، سایه ها را حذف کنند، غلظت رنگ را افزایش دهند و بر روی جنبه های مهمی از عکس متمرکز شوند.

  طراحان گرافیک محصولات بصری،  شاخه های متنوع از چاپ دیجیتال در زمینه های مختلف، از روزنامه ها تا روابط عمومی را شامل می شوند. آن ها ممکن است با کمک فتوشاپ کتاب ها، مجلات و آگهی ها و یا پوسترها را طراحی کنند. استفاده از فتوشاپ باعث می شود گزینه هایی که یک طراح باید از ویژگی های مختلف عکس ها در کار خود استفاده کند افزایش یابد و باعث جذابیت بیشتر آنها شود. طراحان گرافیک می توانند از لایه های فتوشاپ برای افزودن یا تفریق عناصر از یک عکس استفاده کنند.

  فتوشاپ همچنین این اجازه را به طراحان می دهد تا متن را به عکس اضافه کنند و بسیاری از کارهای بیشمار دیگر را انجام دهند. از آنجا که فتوشاپ می تواند کارهایی خیلی بیشتر از دستکاری عکس ها را انجام دهد، می تواند کمک کند که طراحی وب ساده تر انجام پذیرد. طراحان از فتوشاپ برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی استفاده می کنند که با کمک آن بتوانند یک محصول  را به برند تبدیل کنند.

  دوره فتوشاپ باغ آینه در ده جلسه با سه ساعت زمان در هر جلسه برای آموزش برگزار می شود. این جلسات هفته ای یک بار در مجموعه باغ آینه دایر می باشد.

  با هدف پیاده سازی آموزش از صفر تا صد به زبان ساده، آموزش فتوشاپ دوره باغ آینه به شکل واضح و شفاف برای هنرجویان و با توجه به تواناییشان دارای سطح بندی مختلف برگزار می گردد. علاوه بر این با پشتیبانی آموزشی از روند یادگیری دانش پژوهان، آن ها را آماده برای حضور فعال در بازار کسب و کار خواهیم نمود. دوره فتوشاپ باغ آینه با استفاده از نرم افزار کاربردی Adobe  Photoshop برای آموزش اسرار و تکنیک های تنظیم نور و رنگ، ترکیب تصاویر با افکت ها و ساخت طرح های گرافیکی  برای علاقمندان خود دایر می گردد. برای اطلاعات بیشتر از نحوه نام نویسی و ثبت نام در این کلاس ها با ما تماس بگیرید.

  • فتوشاپ برای عکاسی
  • فتوشاپ برای طراحی گرافیک
  • نحوه ورود به نرم افزار فتوشاپ و نحوه شروع درست برای استفاده از آن
  • استفاده از ابزارها مختلف
  • تنظیمات و ویرایش لایه ها
  • آموزش لایه سه بعدی
  • اصول ویرایش متن
  • کار با مسیرها و استایل ها
  • تبدیل و تغییر حالت‌های رنگ
  • کار با افکت ها و فیلترهای مختلف
  • رتوش و بهینه سازی تصاویر
  • آموزش ترسیم اشکال
  • و بسیاری تکنیک های تکمیلی دیگر
  سبد خرید