مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی در مجموعه ی باغ آینه در جلسات مختلف روانشناسی با کمک بهترین روانشناس ها در سطح کرج برای متقاضیان برگزار می شود. به جهت گستردگی حوزه ی روانشناسی، مشاوره هایی که در موارد درمانی  انجام می شوند برای موضوعات مختلفی از جمله: درمان اختلال اضطراب، اختلال کمبود تجربه، اختلال دوقطبی، افسردگی، وسواس، خشم و بسیاری موارد روانشناختی دیگر دسته بندی می شوند.

جلسات مشاوره روانشناسی

علاوه براین مشاوره در برگیرنده حوزه های مختلف ازدواج، خانواده، شغل، تحصیل، زوجین و بسیاری موارد دیگر نیز می باشد.مشاوره روانشناسی

تمام تلاش مجموعه باغ آینه گرد هم آوردن با تجربه ترین روانشناسان موفق در حوزه ی مشاوره بوده که بازخوردی مثبت را در طول سال های فعالیت خود برای مراجعین داشته اند و به همین دلیل شاهد تقاضای بالایی درجهت برگزاری جلسات مشاوره در محیط باغ آینه بوده ایم. از این رو باغ آینه به عنوان یکی از شناخته ترین موسسات فعال در ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره توانسته گام کوچکی را برای داشتن جامعه ای سالم و شادتر بردارد. شاخه های متعدد و تخصصی باعث گسترش انواع مشاوره روانشناسی و در نتیجه ارائه ی راهکارهای مختلفی برای مشکلاتی شده است که مراجعین با آن مواجه می باشند.

از این رو برای هر مشکل به صورت تخصصی روانشناسان باتجربه ای اقدام به مشاوره نموده تا به صورت کاملا حرفه ای به مسائل نگریسته و اقدام به ارائه ی راه حل نمایند. مشاوره ی روانشاسی مجموعه یکی از کاملترین روندها را در ارائه ی خدمات مشاوره ای برای مراجعین خود در نظر گرفته است.

در مجموعه باغ آینه خدمات مشاوره ای باغ آینه، مشاوره خانواده، مشاوره زوجین و مشاوره تحصیلی مشاهده می شود.  با تماس با مجموعه، اسامی روانشناسان و نحوه ی تعیین وقت قبلی در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

برای اطلاع از راه های ارتباطی با مجموعه باغ آینه به قسمت ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.

سبد خرید