موسیقی کودک

دوره موسیقی کودک در کرج

مدرس : سرکار خانم نکیسا صادقی

تعداد ساعت دوره :

هزینه : تماس بگیرید

اطلاعات تماس

[thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” read_more_link=”tel:02634468806″ read_more_link_to=”title” link_to_icon=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-phone” layout_pos=”right” title=”34468806 – 026″][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” read_more_link=”tel:02634469172″ read_more_link_to=”title” link_to_icon=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-phone” layout_pos=”right” title=”34469172 – 026″]

  دوره موسیقی کودک باغ آینه برای دو رده سنی 3 الی 6 و 6 الی 10 سال در کلاس های متنوعی از جمله موسیقی بادی پرکاشن، آموزش ساز و موسیقی خلاق دایر می باشد. هدف از برگزاری کلاس های کودک در مجموعه باغ آینه، فراهم آوردن لحظاتی مناسب در جهت آموزش تکنیک ها و مهارت های خاص بوده، که باعث می شود این لحظات در عین داشتن بار آموزشی و پرورشی، زمانی شاد و مفرح برای کودکان رقم بزند. در این کلاس ها تمام تلاشمان را کرده ایم تا با توجه به سن کودکان از بهترین روش برای برقراری ارتباط با آن ها و آموزش استفاده کنیم. همچنین تلاش کرده ایم تا این کلاس ها با توجه به رده سنی کودکان و محتوای آموزشی ارائه شده، از مربیان با دانش کافی در زمینه کار با کودک استفاده شود. برای اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها و نحوه ثبت نام در آن ها با موسسه باغ آینه تماس بگیرید.

  دوره بادی پرکاشن کودکان به عنوان یک کلاس با فعالیت گروهی و بسیار مفرح برای کودکان بوده که در اصل پایه ای از موسیقی می باشد که با نام بدن کوبه شناخته می شود. این کلاس ها مانند آموزش سازهای کوبه ای می باشد با این تفاوت که کودک برای ایجاد صداها از بدن خود استفاده می کند.

  برای مثال
  ـ کوبیدن پا بر روی زمین
  ـ ضربه روی ران‌ها با کف دست
  ـ ایجاد صدا با بشکن
  ـ نواختن با کوبیدن بر قفسه سینه
  ـ ضربه بر صورت با دهان باز
  ـ ایجاد صدا با ضربه زدن توسط زبان

  همگی فعالیت هایی هستند که در کلاس های بادی پرکاشن به آن توجه می شود. علاوه بر این از کودکان خواسته می شود تا با کمک دم و بازدم و ایجاد سر و صداهای گوناگون به ایجاد جلوه های مختلفی از آواها بپردازند. بدین شکل می توانند حالت های متغییر نت ها و رزونانس را ایجاد کنند که به آن ها کمک می کند تا بتوانند تفاوت هایشان را شنیده و ازهم تشخیص دهند.

  هدف از برگزاری دوره بادی پرکاشن برای کودکان، توجه به بسیاری از نکات بوده که شامل جنبه های مختلف آموزشی و مهارتی می باشند، و به واسطه آن کودکان خواهند آموخت تا چگونه صداهای اطراف خود را به خوبی شناخته و تشخیص دهند و به درک مناسبی از ایجاد نت ها برسند. از سوی دیگر این کلاس ها فرصت بسیار مناسبی است که کودکان بتوانند با همکلاسی های خود ارتباط برقرار نمایند. در این کلاس ها مهارت های اجتماعی، حرکتی و رفتاری کودکان تقویت شده و همزمان می توانند با ایجاد صدا با کمک بدن خود نت ها و آواهای مختلف را شناخته و برای کلاس های آموزش ساز با آمادگی بیشتری نام نویسی کنند.

  موسیقی نه فقط از جنبه ی یادگیری ساز حائز اهمیت است، بلکه می تواند نقش پررنگی را در پرورش برخی استعدادها، توانایی ها و هوش کودکان  نیز داشته باشد. موسیقی یکی از روش های پرورشی ساده و موثر  می باشد که منجر به بروز و شکوفا شدن برخی ویژگی ها در کودکان است که از والدین خود به ارث برده اند و یا می توانند از محیط اطراف خود کسب نمایند. این واقعیت تائید شده که انسان از پیش از تولد نیز از حس شنوایی خود کمک می گیرند تا با محیط اطراف خود ارتباط برقرار نماید. از این رو مهارت هایی که مرتبط با این حس می باشد را به راحتی می توان با کمک موسیقی پرورش داد. موسیقی می تواند به شکل مستقیم و غیر مستقیم بر روی رشد ذهن و مغز کودک اثر مثبت بگذارد، که نشانه های مثبت آن برای همیشه و مادام العمر بر انسان باقی خواهد ماند.

  تصمیم ما از برپایی  کلاس های خلاقیت موسیقی کودک، در کنار توجه به رشد و شکوفایی استعداد کودکان آموزش به آن ها بدون ایجاد محدودیت برایشان بوده است. در واقع با برپایی این کلاس ها و از این طریق به کودکان ها کمک می کنیم که با یک روش ساده بازی با موسیقی توانایی های مختلف خود را پرورش دهند. کودکان بدون داشتن سرمشقی خشک و خسته کننده با تمام نت ها و زیر و بم هایی که در موسیقی وجود دارد، آشنا خواهند شد. بدین شکل موسیقی باعث می شود تا کودکان حرکات ارتباطی بیشتری را در هنگام شنیدن از خود نشان دهند. در نتیجه، این حرکات ارتباطی خود باعث می شود که مغز و مهارت های زبانی در کودکان رشد کرده و باعث بهبود هرچه بهتر آن ها در سنین بالاتر نیز خواهد شد.

  از دوره های مهم موسیقی باغ آینه به کلاس های متنوع آموزش انواع ساز در گروه های سازهای سنتی و غربی می توان اشاره کرد. آموزش ساز در دوره موسیقی کودک باغ آینه نیز برای دو رده سنی 3 تا 6 و 6 تا 10 سال بوده و شروع کلاس ها برای یادگیری نت ها و تقویت پایه موسیقی در کودکان و آشنایی آنها با کلاس آموزش بلز در باغ آینه همراه خواهد بود. کلاس آموزش ساز با اساتید مختلف مجموعه باغ آینه که در زمینه آموزش سازهای مختلف حرفه ای هستند دایر می باشد. اگر علاقه مند به نام نویسی فرزندانتان در کلاس های آموزش موسیقی هستید می تواند برای اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها و نحوه نام نویسی با مجموعه تماس بگیرید.

  در واقع دردوره ی تخصصی موسیقی برای کودکان، آموزش نت های موسیقی و آموزش ساز بلز برای آشنایی اولیه و ورود به دنیای موسیقی در نظر گرفته شده است. کودکان با کمک یادگیری بلز با مباحثی از جمله ریتم، نت خوانی، سرایش نت ها و تئوری موسیقی آشنا خواهند شد. یادگیری موسیقی بهتر است از دوران کودکی آغاز شود و استفاده از بلز بهترین راه برای آشنایی با موسیقی در دوران کودکی می باشد.

  ویژگی کلاس های موسیقی کودک باغ آینه :
  [thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”مربی حرفه ای”][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”محیط مناسب”][thim-icon-box line_after_title=”” custom_font_weight_desc=”” icon_type=”font-awesome” font_awesome_icon=”fa fa-check-circle” layout_pos=”right” title=”خلاقیت کودک”]
  سبد خرید