کارگاه هنری در کرج

کارگاه هنری در کرج

مجموعه ی باغ آینه با برگزاری کارگاه هنری در کرج این امکان را به همشهریان عزیز برای یادگیری و ارائه ی آثار خود داده است. در مجموعه ی باغ آینه کارگاه آموزشی، کارگاه هنری، کارگاه فرهنگی و کارگاه روانشناسی  در اختیار علاقمندان به دوره های مختلف با موضوعات گوناگون قرار داده می شود. کارگاه هنری در کرج و در باغ آینه را می توان با فعالیت های مختلف در زمینه های آموزش نقاشی، آموزش مجسمه سازی، آموزش خوشنویسی، آموزش موسیقی، آموزش صنایع دستی، آموزش تئاتر و بازیگری، آموزش عکاسی و فیلمبرداری و بسیاری موارد دیگر معرفی کرد.

علاوه بر این کارگاه های هنری در باغ آینه برای فعالیت هایی از جمله کاردستی، معرفی کتاب و نقاشی برای عموم برگزار می شود.

کارگاه هـنری در کرج با متنوع ترین فعالیت ها

شما به دلایل مختلف می توانید کارگاه های ما را انتخاب نمایید. این کارگاه ها گاهی به شما کمک می کند تا آنچه را که از قبل می دانسته اید را به سطح بالاتری برسانید. گاهی هم به شما این امکان را می دهد تا چیزهای جدید دیگری را یاد بگیرید. ما در باغ آینه با برگزاری کـارگاه هنری در کرج به منظور الهام بخشیدن، فکر کردیم ممکن است با اشتراک گذاشتن افکارمان با دیگران بتوانیم مفید باشیم.

کارگاه هنری در کرج

کارگاه هنری در کرج برای کودکان

باغ آینه برای کودکان عزیز کارگاه های هنری کاردستی، نقاشی، خمیربازی، تئاتر، شاهنامه خوانی کودک ، موسیقی و داستان نویسی را برگزار می کند. کارگاه های یک روزه ی هنری در کرج که برای والدین عزیز، فراهم آوردن یک روز شاد برای فرزندانشان را ممکن نموده است. این کارگاه های هنری زیر نظر باغ آینه، اولین موسسه فرهنگی هنری در کرج با مجوز رسمی از سوی وزارت ارشاد اسلامی  بوده که در فصل ها و ماه های مختلف سال بسته به موضوعات مختلف دایر می گردد. در کارگاه های آموزشی تلاش بر این بوده تا با بوجود آمدن جوی دوستانه به تبادل اطلاعات، مذاکره، پرسش و پاسخ و حل مسئله بپردازیم.

باغ آینه علاوه بر نقش اصلی در حیطه ی برپایی کارگاه هـنری در کرج توانسته به برگزاری کارگاه های روانشناسی نیز بپردازد. در این کارگاه های روانشناسی، سبک به جریان در آمدن کارگاه به صورت ارائه ی اطلاعات، بحث عمومی، کار تیمی، بحث های دونفره و انفرادی می باشد. بخش بزرگی از کارگاه روانشناسی در کرج توسط باغ آینه با دعوت از شهرام اسلامی می باشد.

منبع: بلاگ باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید