کلاس بازیگری کودکان در کرج

کلاس بازیگری کودکان در کرج

کلاس بازیگری کودکان در کرج

کلاس بازیگری کودکان

کلاس بازیگری کودکان یکی از پرطرفدارترین کلاس های آموزشی است که مختص کودکان در موسسه باغ آینه برگزار می گردد. این کلاس با حضور برترین اساتید آموزش بازیگری در کرج برگزار می گردد.

کودکان در این سن حساس بیشتر تمایل به دیده شدن دارند و این موضوع را می توان به راحتی در تمامی فعالیت های روزمره و بازی های آنها مشاهده نمود، این سن بهترین زمان ممکن برای شکوفایی استعدادهای نهفته در وجود کودکان می باشد.

یکی از آرزوهایی که تمامی والدین دارند این است که کودکشان به یکی از معروف ترین بازیگرهای تلوزیون و سینما تبدیل شود.

اما به راستی این امر امکان پذیر است؟ برای تبدیل شدن یک کودک به یک بازیگر حرفه ای پارامترهای مختلفی را باید رعایت کرد و کودک را به سمت آموزش های تخصصی سوق داد تا بتوان نتیجه ای صحیح اتخاذ نمود.

باغ آینه به عنوان یک موسسه فرهنگی هنری واقع در استان البرز بستر آموزش بازیگری کودکان را فراهم ساخته است تا از این طریق بتواند کودکان را در بهترین مسیر قرار دهد.

البته کلاس های آموزش بازیگری کودکان تنها به بازیگری آنها کمک نمیکند بلکه تاثیرات مثبت بسیاری نیز به همراه دارد که در این مقاله سعی داریم به تمامی این اثرات اشاره نماییم و شما را با آن آشنا سازیم.

در کلاس بازیگری کودکان تمامی آموزش های لازم برای بازیگر شدن ارائه میشود. کودک در این آموزش ها با تمامی تکنیک های بازیگری آشنا می گردد.

تمامی آموزش های کلاس بازیگری کودکان کاملا منطبق با اصول آموزشی مناسب برای کودک می باشد. از آنجا که آموزش کودکان یکی از حساس ترین سطوح آموزشی است باغ آینه سخت گیری ویژه ای در این رابطه دارد و همواره از مربیانی که با متد آموزشی مخصوص کودک آشنایی دارند برای کلاس های آموزشی مختص کودکان استفاده می نماید.

شاید برای شما عزیزان جای سوال باشد که چطور تمامی کودکان موجود در کلاس می توانند به بازیگرانی حرفه ای تبدیل گردند، بله دقیقا نکته ای که ما همواره به آن اشاره داریم همین مورد است.

دقیقا قرار نیست تمامی کودکان حاضر در کلاس به بازیگرانی خبره تبدیل گردند، کودکان علایق یکسانی ندارند در آینده نمیتوانند همه مثل هم باشند.

اما اگر قرار نیست کودکمان بازیگر شود چرا باید در کلاس های بازیگری کودکان حضور داشته باشد ؟

این سوالی است که بیش از ۹۰ درصد والدین از ما می پرسند، کلاس های بازیگری کودک در تمامی جلسات اول تماما به استعدادیابی کودک می پردازد و استعداد و علاقه کودک برای ادامه این مسیر را میسنجد.

کلاس های بازیگری کودکتن تنها به آموزش بازیگری نمیپردازد بلکه در بطن این کلاس ها مزایایی نهفته شده است که در ادامه قصد داریم شما را با آن آشنا سازیم.

کلاس بازیگری کودکان در کرج

مزایای کلاس بازیگری کودکان

یکی از کلاس هایی که مختص کودکان میباشد و مزایایی بسیاری به همراه دارد کلاس بازیگری است این کلاس علاوه بر ارائه فنون و تکنیک های بازیگری تاثیرات مثبت بسیاری بر کودک دارد.

 • افزایش اعتماد به نفس کودک
 • جلوگیری از پرورش فردی خجالتی
 • بهبود قدرت بیان
 • ارتقاء روابط اجتماعی
 • بروز احساسات
 • نحوه صحیح ارتباط با هم سن و سالان
 • افزایش قدرت تمرکز
 • افزایش قدرت تخیل
 • تقویت حافظه
آموزش تئاتر کودک در باغ آینه

افزایش اعتماد به نفس کودک

در طول روز چندین بار با افرادی مواجه می شویم که قابلیت های بسیاری دارند اما به جهت عدم اعتماد به نفس نمیتوانند بهترین عملکرد خود را نشان دهند.

سنین کودکی از حساس ترین دوره های زندگی انسان ها است؛ چه بسیار عادات رفتاری صحیح و نادرستی که در این سن در انسان شکل می گیرد و نهادینه می شود.

اگر در سن کودکی سعی بر شکل گیری عادات صحیح در کودک نداشته باشیم فرد در آینده با مشکلات و عواقبی جبران ناپذیر مواجه خواهد شد.

اعتماد به نفس نیز یکی از مسائلی است که باید از کودکی در وجود انسان شکل گیرد و این شکل گیری به راحتی اتفاق نمی افتد و نهادینه شدن آن در وجود کودکان مستلزم تمرین هایی تخصصی است.

کلاس بازیگری کودکان یکی از آموزش هایی است که تکنیک ها و متد آموزشی به خصوصی که دارد باعث افزایش اعتماد به نفس کودک می شود.

کودکان برای افزایش اعتماد به نفس باید مدام در فعالیت های اجتماعی حضور مثبت و مستمر داشته باشند، باید به صورت مداوم با دوستان خود در ارتباط باشند، باید گفت و گوهایی اثر بخش داشته باشند و…

تمامی موارد فوق الذکر در کلاس بازیگری کودکان انجام میشود، در این کلاس های آموزشی کودک مجبور به برقراری ارتباط با هم سن و سالان خود می باشد، کودک در این کلاس ها مجبور به برقراری فعالیت های اجتماعی است باید مکالمه هایی حساب شده با مخاطبان خود داشته باشد، کودکان در کلاس ها تشویق می شود بیشتر در مکالمات شرکت داشته باشد.

تمامی این موارد باعث خواهد شد کودکی با اعتماد به نفس بالا پرورش یابد، کودکی که با اتکا به خود و توانایی هایش می تواند قادر به انجام فعالیت هایی بزرگ خواهد بود.

اگر والدین به تاثیرات اعتماد به نفس در کودکان خود واقف باشند در جامعه هیچگاه با افرادی مواجه نخواهیم شد که با اعتماد به نفس پایین خود از انجام بسیاری از فعالیت هایی که توانایی انجام آن را دارند عاجز بمانند.

جلوگیری از پرورش فردی خجالتی

افراد خجالتی در زندگی خود با معضلاتی مواجه خواهند شد که باعث آسیب آنها خواهد شد. همانند تمامی عادات خوب و بد که در وجود انسان ها نهادینه می شود شکل گیری این مورد نیز کاملا ریشه در کودکی افراد دارد.

والدین باید به دنبال راهکارهایی باشند تا کودک خود را به نحوی تربیت نمایند که کوچک ترین احساس خجالتی در آنها وجود نداشته باشد. اما به راستی چطور میتوان فردی اجتماعی و به دور از احساس خجالت پرورش داد؟

یکی از راهکارهایی که می توان با استفاده از آن می توان احساس خجالت را در وجود فرد ریشه کن نمود فعالیت های اجتماعی است.

کلاس بازیگری کودکان یکی از کلاس های ویژه ای است که کودکان را با فعالیت هایی حساب شده به سمت اجتماعی شدن سوق می دهد و از پرورش هرگونه احساس خجالت جلوگیری به عمل می آورد.

در کلاس بازیگری کودکان فرد باید در بین جمعیت ایفا نقش نماید و از این طریق با حس خجالت درونی خود مبارزه می کند. با هر جلسه از کلاس بازیگری شخصیت کودک یک گام کوچک به سمت مثبت ارتقاء میابد.

کودک در این کلاس ها نحوه ی صحیح ارتباط برقرار کردن با هم سن و سالان خود را می آموزد و در هر لحظه می آموز چطور می توان در میان  جمعیت سخن گوید و این همان راهکار درستی است که فرد را از خجالتی بودن دور می سازد.

کودک در کلاس بازیگری مدام با چالش های مختلف مواجه می شود که او را به سمت ارتباط صحیح با افراد آشنا میسازد.

کلاس بازیگری کودکان در کرج

بهبود قدت بیان در کلاس بازیگری کودکان

قدرت بیان انسان ها بسیار مهم است البته این مورد به مرور زمان در انسان ها بهبود میابد اما در مورد کودکان موضوع شکل دیگری دارد و گاها والدین در این مورد ابراز نگرانی می کنند و همواره به دنبال راهکارهایی هستند که کودکشان قدرت بیان بالایی داشته باشد.

این نکته را فراموش نکنیم که مغز انسان بسیار با تمرین و تکرار سازگار است و دشوارترین فعالیت ها با تمرین و تکرار برایش به کارهای سهل تبدیل می گردد.

قدرت بیان نیز یکی از فعالیت هایی است که مغز درگیر آن است و مغز است که بیشترین فرمان را در این رابطه می دهد پس اگر کودک تمریناتی مستمر در این زمینه داشته باشد میتواند به مهارت های بسیاری دست یابد.

کلاس بازیگری کودکان یکی از کلاس های آموزشی است که کودکان را با دیالوگ های مختلفی آشنا می سازد که این موضوع باعث می شود دایره لغات کودکی خردسال به اندازه ای فردی بالغ ارتقاء یابد و به تبع آن قدرت بیانی او قوت میابد.

قدرت بیان بالا یکی از عوامل حیاتی در تبدیل یک شخص به بازیگری حرفه ای می باشد در تمامی کلاس های بازیگری کودکان به صورت کاملا نامحسوس به ارتقاء قدرت بیان کودکان پرداخته می شود.

ارتقاء روابط اجتماعی کودکان

یکی از دستاوردهای مهم کلاس بازیگری کودکان ارتقاء روابط اجتماعی کودکان می باشد، ما انسان ها برای زندگی در اجتماع آماده شده ایم و زندگی اجتماعی عاملی بسیار تاثیر گذار است.

پس افراد خواه یا ناخواه برای داشتن زندگی سالم باید روابط اجتماعی خود را ارتقاء دهند، زندگی اجتماعی تنها با روابط اجتماعی درست معنا پیدا می کند.

کودکان به عنوان افرادی که به تازگی پا به این دنیا نهاده اند مسلما با روابط بین انسان ها و اهمیت آن در زندگی اطلاعاتی ندارند این وظیفه والدین است که آنها را با این قوانین و انواع روابط آشنا سازند.

بهترین راهکار ارتقاء روابط اجتماعی در کودکان در معرض قرار دادن آنها می باشد. کودکان باید در معرض روابط اجتماعی قرار گیرند تا بتوان از این طریق درست ترین نوع رابطه را به آنها آموخت.

کلاس بازیگری کودکان یکی از بهترین راهکارهای آشنایی کودکان با بهترین شکل روابط اجتماعی است، آنها در این کلاس ها به اهمیت اجتماع و نحوه ی صحیح روابط اجتماعی پی می برند.

بروز احساسات

بازیگری از جمله مشاغلی است که فرد در آن باید به اصول ابراز احساسات خود به بهترین شکل ممکن واقف باشد و این عامل در زندگی شخصی افراد نیز تاثیر گذار خواهد بود.

بازیگران حرفه ای به خوبی ابراز احساسات می کنند و این بروز احساسات به نحو صحیح باعث راحتی زندگی آنها می شود.

یکی از مواردی که در کلاس بازیگری کودکان به آن توجه ویژه ای می گردد ابراز احساسات است، کودک باید در اوج بی تفاوتی خود اشک بریزد، بخندد، غمگین باشد، خوشحال باشد و…

یکی از عوامل تاثیر گذار در این حرفه ابراز احساساتی قوی است قطعا در تست های بازیگری ملاحظه کردید که به متقاضیان می گویند موقعیت های مختلف را تصور کن، این تصور کردن با عملکردهای مختلف بروز می کند، هرچقدر این ابراز احساسات قوی تر باشد و به واقعیت نزدیک تر باشد فرد در این حرفه موفق تر خواهد بود.

درواقع در تمامی کلاس های بازیگری در هر سطحی به متقاضیان می آموزند تا برای بروز احساساتی نزدیک به واقعیت خود را در آن موقعیت تصور کنند.

در کلاس های بازیگری کودکان را از ابتدا با تکنیک های دقیق بروز احساساتی صحیح آشنا می سازند.

نحوه صحیح ارتباط با هم سن و سالان

در کلاس های بازیگری کودکان افراد با هم سن و سالان خود ارتباطی مستقیم دارند و نحوه ارتباط صحیح با آنها را می آموزند. شاید بزرگ ترین ضعف انسان ها همین ارتباط سالم و صحیح با هم نوعان باشد.

در این کلاس ها نه تنها کودکان هم بازی هم هستند بلکه مجبور به تعامل با یکدیگر نیز خواهند بود. تمام مدت کلاس متقاضیان در تلاش هستند در کنار دوستان خود نقش آفرینی کنند که همین عامل به سادگی اهمیت کار گروهی و ارتباطی درست را برای آنها مشخص می کند.

البته این مورد آنقدر در تربیت فرزندان پر رنگ است که تقریبا در تمامی کلاس های آموزشی مربوط به کودکان به این موضوع پرداخته می شود و کلاس های آموزشی بسیاری صرفا به این موضوع می پردازند که از جمله آن می توان از کارگاه مادر و کودک، کلاس کارگاه موسیقی کودک و کلاس های دقت، سرعت و تمرکز کودکان و… می توان نام برد.

افزایش قدرت تمرکز در کلاس بازیگری کودکان

تمرکز در سراسر زندگی انسان اهمیت بسیاری دارد و باید از سنین کم به آن توجه گردد و آن را با روش های مختلف ارتقاء داد، در کلاس های بازیگری کودکان را با انواع تکنیک های افزایش تمرکز آشنا می کنند و کودک به این توانایی دست میابد که در میان جمعیت تمرکز داشته باشد و به راحتی نقش آفرینی کند.

افزایش قدرت تمرکز انسان نیز همانند سایر فعالیت های وابسته به مغز مستلزم تمرین های مکرر است و کلاس بازیگری کودکان بهترین بستر برای تمرین و حصول افزایش قدرت تمرکز می باشد.

کلاس آموزش تئاتر و بازیگری در کرج

افزایش قدرت تخیل

شاید از قدرت تخیل انسان ها بتوان به عنوان برترین قابلیت های بشر نام برد. قوه تخیل انسان هاست که عملکرد آنها در حوزه های مختلفی ارتقاء میدهد اگر به اهیمت قوه تخیل در زندگی بشر واقف باشید هر لحظه برای ارتقاء قدرت تخیل خود می کوشید.

با قدرت تخیل می توان بر سخت ترین مشکلات برتری یابید پس چه خوب است که با تکنیک های به خصوص به پرورش این قدرت فوق العاده بشری بپردازید.

کلاس های بازیگری کودکان با ارائه تکنیک های آزموده شده کودک را به سمت خیال پردازی سوق میدهد که به واسطه این خیال پردازی عمیق بسیاری از نبوغ کودکان شکوفا می گردد.

تقویت حافظه

حافه انسان مهم ترین نقش را در زندگی او ایفا می کند، کلاس های بازیگری کودک را برای تقویت حافظه تشویق می نماید و این تقویت تا حدی نا محسوس انجام می شود که کودک در طول کلاس به هیچ عنوان مشقتی را احساس نخواهد کرد و با اشتیاق کامل تمامی فعالیت های لازم برای تقویت حافظه را انجام میدهد.

درواقع کودکان با هر بار به خاطر سپردن دیالوگ هایی مشخص و تمرین و تکرار آن به صورت کاملا نامحسوس گامی موثر در جهت تقویت حافظه بر می دارند.

کلاس بازیگری کودک در باغ آینه

کلاس بازیگری کودکان در کرج در مجموعه ی باغ آینه برای والدینی که علاقمند به ثبت نام کودکانشان در دوره های کودک می باشند دایر شده است. دوره کودک باغ آینه با پکیج کاملی ارائه می شود که کلاس بازیگری کودکان در کرج تنها جزیی از فعالیت های این موسسه می باشد. باغ آینه بعنوان یک موسسه فرهنگی هنری در کرج تمام تلاش خود را به کار بسته تا بهترین ها را در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد.

ما خواسته ایم بهترین لحظات را در کلاس بازیگری کودکان در کرج و در باغ آینه با فرزندانتان سهیم شویم. باغ آینه در کلاس های بازیگری کودکان در کرج، پا را از داشتن لحظاتی شاد فراتر گذاشته و شرایط لازم برای رشد خلاقیت در کودکان را ممکن نموده است. حتی اگر فرزندتان رویای بازیگر شدن را نداشته باشد، به شما توصیه می کنیم با صحبت کردن با فرزندانتان، موافقت آن ها را برای شرکت در کلاس های بازیگری جلب نمایید، زیرا این کلاس ها تنها برای پرورش استعداد بازیگری نیست. ما در کلاس بازیگری کودکان در کرج زمینه ای را ایجاد می کنیم که با استفاده از روش های متفاوت برای زندگی آینده ی کودکان مفید باشیم.

کلاس بازیگری کودکان در کرج و در باغ آینه

 • در این کلاس های بازیگری، کودکان خواهند آموخت که چگونه با شرایط مختلف خود را وقف دهند.

در کلاس بازیگری کودک به آن ها خواهیم آموخت که چگونه با تغییر شرایط خود را هماهنگ کنند. این امر به آن ها کمک می کند که یاد بگیرند چگونه در شرایط مختلف از خود واکنش دهند، چه بر روی صحنه چه در زندگی. این انعطاف پذیری و سازگاری امریست که در زندگی واقعی و محیط های کاری نیز بسیار کارآمد خواهد بود.

 • در این کلاس های بازیگری، اعتماد به نفس را به کودکان خواهیم آموخت

انجام هر فعالیتی در برابر دیگران مطمئنا کار سختی است، بخصوص اگر کودک خجالتی باشد و به خود اعتماد نداشته باشد. اما اجرا در صحنه حتی برای یک بار می تواند آن ها را از این حس رها کند. هرچه فعالیت کودکان روی صحنه بیشتر باشد و اجراهای بیشتری داشته باشند، موجب می شود اعتماد به نفس بیشتری کسب  کنند. در نتیجه می توان این گونه ادعا کرد که درس بازیگری می تواند در جنبه های مختلف زندگی بسیار مفید باشد.

 • در کلاس بازیگری کودک در کرج و در باغ آینه، مهارت های صحبت کردن را به کودکان یاد می دهیم.

برخی افراد به صورت طبیعی هرگز نمی توانند با افراد دیگر راحت صحبت کنند و با آن ها ارتباط برقرار نمایند. یکی از دلایل این موضوع ممکن است به میزان عصبی بودن افراد و فشارهای عصبی وارد بر آنها باشد که باعث شود در انتخاب کلمات دچار تردید شوند و حتی در بسیاری موارد ممکن است کلمات را فراموش کنند. کلاس بازیگری به کودکان مهارت هایی را که در آینده برای مقابله با این مشکل به آن نیاز خواهند داشت را می آموزد. یادگیری مهارت صحبت کردن در جمع، مطمئنا در انجام بسیاری از حرفه ها و برای آینده کودک مفید می باشد.

باغ آینه با برگزاری کلاس بازیگری کودکان در کرج توانسته حداقل کمکی باشد تا به کودکان بیاموزد چگونگی روابط اجتماعی خود را بهبود و پرورش دهند.

 • شکل گیری و برقراری ارتباط بین کودکان در کلاس آموزش بازیگری کودک

در این کلاس های بازیگری، کودکان یاد می گیرند که چگونه در کنار هم و همکاری و همیاری با هم یک نمایش را خلق کنند. در این دوره ها موفقیت گروه مهم بوده و کودکان یاد می گیرند که چگونه با مشارکت با یکدیگر به یک هدف مشترک دست یابند.

 • در کلاس های بازیگری روابط دوستانه بین کودکان ایجاد می شود

با تفکیک کلاس آموزشی برای کودکان، سعی ما بر این بوده تا کودکان در کنار هم سن و سال های خود قرار بگیرند. کودکان با شرکت در کلاس های بازیگری، چیزهای جدید و شگفت انگیزی را کشف کرده و از آن ها استفاده خواهند کرد.

 • همچنین در کلاس بازیگری کودکان در کرج باغ آینه به شما خواهیم گفت که آیا کودکتان برای حرفه ی بازیگری مناسب است یا خیر؟

آیا فرزند شما ذاتا یک بازیگر است؟ آیا فرزندنتان از قرار گرفتن در مرکز توجه دیگران لذت می برد؟ سوالاتی  که مطمئنا در کنار ما در کلاس بازیگری کودک باغ آینه به جواب آن ها دست پیدا خواهید کرد. به کودک شما خواهیم آموخت که چگونه انرژی خود را به سمت اجرای نمایش هدایت کند. اگر کودکی دارید که بازیگری علاقه دارد اما بسیار خجالتی است، ما در کلاس بازیگری خود به او یاد می دهیم که چگونه هم خجالت خود را کنار بگذارد و هم یک بازیگر شود.

در این برنامه آموزشی به کودکان اعتماد به نفس را خواهیم آموخت، به او مهارت های صحبت کردن و روابط اجتماعی را آموزش می دهیم. کلاس آموزش بازیگری در کرج باغ آینه در حال حاضر در گوهردشت دایر می باشد. برای اطلاع از مکان برگزاری کلاس ها و نحوه ی ثبت نام در این کلاس با ما تماس بگیرید.

کلاس بازیگری کودکان در کرج

در کلاس بازیگری کودکان در کرج باغ آینه درس هایی را ارائه می کنیم که همگی بخشی از زندگی کودک می باشد

در کلاس  بازیگری باغ آینه، کودکان در اصل درس های زندگی را فرا گرفته و آنچه را یاد می گیرند که در زندگی واقعی باید انجام دهند. پس از اتمام دوره بازیگری، کودکان می دانند که چگونه روی پای خود بایستد و در کارشان با دیگران همکاری داشته باشند و از یکدیگر حمایت نمایند. جمعی که در این کلاس های بازیگری حضور می یابند، موفقیت دیگران را موفقیتی برای خود می دانند. هر آنچه که منفی است و باعث تضعیف روحیه می شود کنار گذاشته شده و تنها تقویت روحیه اهمیت خواهد داشت.

کودکان یکدیگر را تشویق می کنند و حسادت دراین کلاس ها جایی ندارد. فرزند شما الگویی خواهد شد برای هم سن و سال های خود که بدین ترتیب تاثیر مثبت خود را بر روی جامعه نیز خواهد گذاشت. در کلاس بازیگری کودکان در کرج باغ آینه، فرزند شما به عنوان یک فرد مستقل رشد خواهد کرد و به دنبال آن با کمک گرفتن از مهارت های زندگی که آموخته است در جامعه موفق عمل می نماید.

علاقمندان برای نام نویسی در کلاس بازیگری کودک می توانند با ما تماس بگیرند. مشاورین ما تمام اطلاعات مربوط به اساتید دوره ی بازیگری، تعداد جلسات این دوره و میزان شهریه و نحوه ی پرداخت آن را در اختیار شما قرار می دهند

منبع: وبلاگ موسسه باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید