هوش هیجانی در کودکان

کلاس کودک در کرج

کلاس کودک در کرج در موسسه ی فرهنگی هنری باغ آینه تنوع بالایی از دوره های آموزشی را شامل می شود. این دوره ها شامل گروه های مختلف  بوده که در کـلاس کودک در کرج و زیر نظر مجموعه باغ آینه برگزار می شود.  کلاس های کودک در زمینه های مختلفی از جمله آموزش موسیقی، نقاشی، کاردستی، بادی پرکاشن، خلاقیت، تئاتر، کلاس مادر و کودک و بسیاری موارد دیگر در باغ آینه، موسسه فرهنگی هنری در کرج، در اختیار همشهریان عزیز قرار داده می شود.

کلاس کودک در کرج در مجموعه باغ آینه

بخش مهمی از فعالیت باغ آینه بعنوان یک کانون فرهنگی در کرج ارائه ی خدمات تخصصی در زمینه کودک می باشد. از مشاوره کودک در کرج تا برگزاری کلاس های پرورشی همگی از خدمات دوره ی مشاوره ی باغ آینه بوده که در اختیار والدین عزیز قرار میگیرد. در باغ آینه توانسته ایم برای والدینی که به دنبال یک پکیج کامل از کلاس کـودک در کرج می باشند بهترین ها را ارائه دهیم.

در معرفی کلاس های کودک تمام سعی خود را نموده ایم تا متنوع ترین سرفصل ها را در اختیار کودکان، در محیطی شاد و در عین حال آموزنده و با کمک بهترین مربیان کودک قرار دهیم. برای رده های سنی مختلف کودک در سه گروه هنری، تربیتی و روانشناسی توانسته ایم پکیج های کاملی را ارائه دهیم.

پکیج تخصصی کودک برای دوره ی سنی سه تا شش سال شامل: موسیقی بادی پرکاشن، تئاتر کودک، کلاس دقت- سرعت- تمرکز، خلاقیت و رشد، هوش هیجانی، کارگاه مادر و کودک، موسیقی خلاق، نقاشی، موسیقی (ساز)، مجسمه سازی، هوش اقتصادی، نقاشی و خلاقیت (کاردستی)، قصه گویی و شاهنامه و گل آرایی مادر و کودک می باشد.

دیگر دوره ی سنی کودک این مجموعه یعنی شش تا ده سال می تواند از پکیج تخصصی با موضوعاتی همچون : تئاتر کودک، نقاشی، خلاقیت و رشد، دقت-سرعت-تمرکز، هوش هیجانی، مجسمه سازی، موسیقی بادی پرکاشنف هوش اقتصادی، هوش فضایی، لیوان چینی، قصه گویی و شاهنامه، گل آرایی، موسیقی ، نقاشی و خلاقیت و داستان نویسی استفاده نماید.

منبع: سایت باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید