اهمیت کتابخوانی برای کودکان

کلاس مادر و کودک در کرج

کلاس مادر و کودک در کرج به صورت تخصصی و در کارگاه های مجموعه باغ آینه برگزار می باشد. کاملا حرفه ای با کمک یک مشاور خوب در کرج توانسته ایم کلاس مادر و کودک در کرج را راه اندازی نماییم، تا مادران عزیز به بهترین ارتباط با فرزندان خود و روش های صحیح پرورشی دست پیدا نمایند. برای ثبت نام در کلاس مادر و کودک در کرج باغ آینه با ما تماس بگیرید.

هر آنچه که باید در رابطه با کلاس مادر و کودک در کرج باغ آینه بدانید

توصیف کلاس های کودکان نوپا

در این کلاس ها محیطی پرورشی به همراه بازی و سرگرمی برای کودکان نوپا در نظر گرفته شده است که مادران در آن می توانند با فرزند خود ارتباط برقرار نمایند. باغ آینه در کلاس مادر و کودک در کرج خود این امکان را برای همشهریان عزیز فراهم آورده تا بهترین شیوه و کاملترین نکات پرورشی را با کمک مشاور کودک در یابند. در این کلاس ها گروهی از والدین به همراه فرزندان خود گرد هم آمده و در کنار هم به تبادل اطلاعات و برقراری ارتباط هرچه بهتر با یکدیگر می پردازند.

در طول هر جلسه تجربیات احساسی کودک و والدینش را تقویت می کنیم. از طریق بازی و فعالیت های آزادانه و بدون قید و شرط و سختگیری، مهارت هایی را برای بزرگسالان هم ترتیب داده ایم. علاوه بر این که در این کلاس ها والدین با کودکان خود مشغول به بازی و انجام فعالیت می شوند، کودکان با دیگر هم سن و سال های خود نیز روشهای صحیح برقراری ارتباط را در می یابند.

در فضای کلاس ها با انجام بازی های تخیلی، فعالیت های حرکتی و تقلیدی کودکان شروع به اکتشاف از محیطی که در آن قرار گرفته اند، می کنند. همچنین ما در این کلاس های مادر و کودک از یک مشاور خوب در کرج کمک گرفته ایم تا با توجه به تخصصی که در زمینه کودک دارد، به مادران تمام نکاتی که در رابطه با پرورش و رشد کودک و فراهم آوردن سلامت خانواده نیاز است را بیاموزد.

تفاوت های بزرگی که کلاس مادر و کودک در کرج باغ آینه می تواند ایجاد کند

اگر می خواهید موفقیت آینده فرزند خود را تضمین کنید، شرکت والدین در  کلاس ها و کارگاه های والدین و کودک می تواند بسیار مفید باشد.

دوره های والدین و کودک می تواند در موارد زیر به شما کمک نماید:

  • یادگیری شیوه های مختلف فرزند پروری: شما با تجربه کردن این شیوه و دانستن آن ها خواهید فهمید کدام برای فرزندتان ایده آل تر است.
  • حمایت شدن: حضور دیگر والدین در کنار شما حس آرامش را در طول این کلاس ها به شما منتقل می کند.
  • مراحل مختلف رشد فرزند خود را یاد میگیرید: چه چیزی در طول رشد فرزندتان عادی است و چه چیزهایی نیاز به رسیدگی و بهبود دارد؟ در این باره یک متخصص خانواده حتما می تواند به شما کمک کند.
  • حل مشکلات: یاد می گیرید که پیش از مواجه شدن با مشکلات چگونه آن ها را حل کنید.
  • تعیین انتظارات: آنچه که در آینده انتظار دارید و چگونگی آماده شدن برای چالش های جدید را خواهید یافت.
  • مدیریت استرس: کلاس ها به والدین کمک می کنند تا با روش های مفید و آرامش بخش استرس و نگرانی بابت فرزند پروری را از بین ببرند.
  • مدیریت برقراری ارتباط: در این کلاس ها به والدین آموزش داده می شود که با فرزندان خود در هر سنی چگونه ارتباط برقرار نمایند.

کلاس مادر و کودک در کرج در باغ آینه بهترین خدمات خود را در زمینه فرزندپروری به همشهریان عزیز ارائه می کند.

دوره های فرزندپروری چیست؟

همواره احساسات مشتق شده از نا امیدی و درماندگی در لحظات دشوار پرورش فرزند برای والدین وجود دارد. اما این احساسات به این معنا نیست که شما والدین بدی هستید، همین احساسات است که شما را انسان می سازد. به همین ترتیب شرکت در کلاس های فرزند پروری بدین معنی نیست که شما وظایف خود را بعنوان پدر یا مادر اشتباه انجام می دهید بلکه کاملا بالعکس می باشد. والدین بودن یکی از سختترین کارهای دنیاست که شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید. والدین باید بدانند مکان هایی در این باره وجود دارد که می تواند آن ها را به خوبی یاری کرده و حمایت نماید.

کلاس مادر و کودک در کرج

باغ آینه بدین منظور بهترین و کاملترین کلاس مادر و کودک در کرج را دایر و برگزار نموده است.

در این کلاس ها والدین مورد قضاوت قرار نمی گیرند که این شخص پدر یا مادر بدی است و یا یکی دیگر خوب است. بلکه تنها مهارت هایی در این کلاس ها به والدین آموزش داده می شود تا نکات فرزندپروری را بیاموزند. هدف از کلاس های والدین و کودک این است که مادرها و پدرها بتوانند با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند و در عین حال بر روی روند رشد کودک خود متمرکز شوند.

کلاس های والدین، آموزش لازم در رابطه با روند رشد و پرورش کودکان ارائه می کند که فرصتی برای والدین بوده تا ایده ها و نگرانی های خود را در رابطه با مسائل مشترک با دیگر والدین به اشتراک بگذارند. در باغ آینه کلاس های مادر و کودک برای دو رده سنی ۱تا ۳ سال و ۳ تا ۶ سال برپا می گردد. ما در کلاس مادر و کودک در کرج باغ آینه مشاوره و حمایت را با توجه به چالش ها، مشکلات زندگی، تغییرات و تجربیات ناخوشایند که بر توسعه و رشد سلامتی کودکان تاثیر می گذارد ارائه می دهیم.

در این کلاس ها کودکان از طریق بازی کردن، در مورد دنیای پیرامون خود می آموزند، درک می کنند در برابر مشکلات چگونه عمل کنند، احساسات و افکار خود را بیان کنند، مهارت های جسمی جدید را بیاموزند و مهارت های اجتماعی خود را توسعه دهند.

همین بازی ها و اسباب بازی ها به جای کلمات استفاده می شوند تا کودکان راحتتر بتوانند احساسات خود را بروز دهند. والدین عزیز که علاقمند برای شرکت در این کلاس مادر و کودک در کرج باغ آینه می توانند اطلاعات لازم را از طریق تماس با مجموعه دریافت نمایند. تمام سعی خود را بعنوان یک موسسه فرهنگی هنری در کرج کرده ایم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

منبع: باغ آینه کرج

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید