کلاس های هنری در کرج

کلاس های هنری در کرج

توانسته ایم در باغ آینه و در طول سال های فعالیت خود به برگزاری کلاس های هنری در کرج بپردازیم. باغ آینه بیش از ده سال است که بعنوان یکی از محبوب ترین موسسه های فرهنگی هنری در کرج شناخته می شود، که دوره های فرهنگی و کلاس های هنری در کرج را برای علاقمندان خود دایر نموده است. باغ آینه علاوه بر اینکه بعنوان یک مجموعه هنری در کرج شناخته می شود در زمینه کارهای فرهنگی و روانشناسی نیز در نوع خود توانسته پیشگام باشد.

باغ آینه و برگزاری کلاس های هنری در کرج

در جستجو آموزشگاه‌های هنری در کرج مطمئنا با نام باغ آینه در رابطه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های هنری مواجه خواهید شد. این مجموعه با کاملترین برنامه های آموزشی بسیاری از سرفصل ها از جمله: آموزش نقاشی، آموزش مجسمه سازی، آموزش خوشنویسی، صنایع دستی، تئاتر، بازیگری، کارگردانی، موسیقی، عکاسی، فیلمبرداری و بسیاری از شاخه های دیگر را در برنامه ی کلاس های هنری خود گنجانده است.

در باغ آینه از بهترین اساتید آموزش هنر در کرج دعوت به عمل آمده است و بهترین آموزش ها در حرفه ای ترین سطح آن از مبتدی تا پیشرفته در اختیار مراجعین قرار داده می شود. کلاس های هنری باغ آینه برای رده های سنی مختلف بوده و به صورت تخصصی، گروه کودک مجموعه نیز مشغول به فعالیت می باشد.

در کنار دوره های هنری باغ آینه کاملترین دوره های فرهنگی در کرج را در اختیار همشهریان خود قرار می دهد. بنابراین همشهریان عزیز علاوه بر ثبت نام در کلاس های هنری در کرج و در مجموعه باغ آینه می توانند با نام نویسی در کلاس های فرهنگی از دوره های ادبی، نمایشی و گردهمایی های مجموعه استفاده نمایند.

کلاس های هنری در کرج

کلاس های متنوعی از شاهنامه خوانی، مثنوی خوانی، سعدی شناسی حافظ شناسی و داستان نویسی در کرج برگزار می شود که مختص دوره های ادبی فرهنگی مجموعه ی باغ آینه می باشد. علاوه بر این امکان بهره بردن از دوره ی نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی، آموزش فن بیان، کتاب و کتابخوانی، نقد فیلم و بسیاری موارد فرهنگی دیگر در مجموعه ی باغ آینه فراهم آورده شده است.

برای همشهریان عزیزی که علاقمند به ثبت نام در کلاس های هنری در کرج و در مجموعه باغ آینه هستند تمامی اطلاعات توسط مشاورین مجموعه در اختیارشان قرار داده می شود.برای دسترسی به این اطلاعات می توانید به صورت حضوری به مجموعه مراجعه کرده و یا  می توانید با مجموعه تماس بگیرید. اطلاعات مربوط به راه های ارتباطی مجموعه باغ آینه در قسمت ارتباط با ما در سایت درج شده است.

منبع: بلاگ باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید