مجتمع فرهنگی هنری در کرج

باغ آینه “مجتمع فرهنگی هنری در کرج” به دنبال تاسیس و راه اندازی در طی سال های فعالیت خود به عنوان بهترین آموزشگاه هنری در کرج شناخته شده است. علاوه بر این باغ آینه  “مجتمع فرهنگی هنری در کرج” زیر نظر سازمان وزارت ارشاد اسلامی بعنوان کاملترین موسسه فرهنگی هنری در کرج مشغول به فعالیت می باشد. در این مجتمع فرهنگی هنری در کرج تکمیلترین موارد از کلاس های آموزشی دایر می باشد.

مجتمع فرهنگی هنری در کرج باغ آینه چیست؟

و ویژگی مجتمع فرهنگی هنری در کرج باغ آینه چیست؟

تعاریف متنوع بسیاری برای معرفی یک مرکز فرهنگی وجود دارد. اما باغ آینه یک مرکز هنری است که می توان آن را بعنوان مکانی برای برگزاری دوره ها و کلاس های مرتبط با انواع مختلف زمینه های هنری، مشاوره و روانشناسی تعریف کرد.

در واقع مجتمع فرهنگی هنری مکانی است که در آن مجموعه ای از گالری های هنری، برنامه ها و کارگاه های تئاتر، نقاشی، مجسمه سازی و بسیاری از فعالیت های فرهنگی دیگر برگزار می شود. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در این مجتمع فرهنگی هنری در کرج در کنار همشهریان عزیز گرد هم آمده تا بهترین تبادل های فرهنگی را با هم انجام دهیم.

نقش مجتمع فرهنگی هنری در کرج در توسعه و بهبود زمینه های فرهنگی در این شهر

فرهنگ، حوزه ایست که در آن تکامل انسان نمایش داده می شود. مطمئنا یک انسان در محیط فاقد فرهنگ نمی تواند زندگی کند. ما در باغ آینه کاملترین موسسه فرهنگی هنری در کرج کوشش خود را برای ترقی و بهبود زمینه فرهنگی جامعه نموده ایم. همواره فرهنگ جایگاه خود را به عنوان یک قدرت اجتماعی بین مردم حفظ نموده است.

به جهت هدف مجتمع های فرهنگی هنری در راستای گسترش فرهنگ، این موسسات بسیار مورد توجه افراد یک جامعه قرار می گیرند. شاید مهم ترین نقش مراکز فرهنگی هنری وسعت دادن به روشنفکری اجتماعی افراد می باشد. که در این زمینه تمام تلاش خود را کرده ایم تا در مجتمع فرهنگی هنری در کرج باغ آینه گردهمایی های بحث آزاد، همایش ها و کارگاه های فرهنگی را برگزار نماییم.

مجتمع فرهنگی هنری در کرج

هرآنچه که مجتمع فرهنگی هنری در کرج برای ایجاد اجتماعی منحصر به فرد انجام خواهد داد

فرهنگ شامل ارزش های مادی و معنوی است که توسط فعالیت های خاص اشخاص و یا گروه های اجتماعی شکل می گیرد. فعالیت هایی که در مراکز فرهنگی و آموزشگاه های هنری در کرج صورت می گیرد برای بهبود فرهنگ جامعه و یک شهر بسیار ارزشمند می باشد. فعالیت هایی که در مراکز فرهنگی رخ می دهد با یکدیگر متفاوت نبوده اما بسته به امکانات، ممکن است تعداد این فعالیت ها در این موسسات محدود باشد. اما ما در باغ آینه ” مجتمع فرهنگی هنری در کرج” کاملترین مجموعه ی خدماتی خود را ارائه کرده ایم.

به طور کلی، چند دسته فعالیت مختلف مربوط به موسیقی، تئاتر، آواز، نقاشی، مجسمه سازی، صنایع دستی و دوره های ادبی، غالب عملکردهایی می باشد که توسط مراکز فرهنگی صورت می گیرند. علاوه بر این باشگاه های بحث و گفتگو، ملاقات با هنرمندان و افراد موفق، برگزاری همایش ها و کارگاه ها مواردی هستند که همواره در کنار فعالیت های بالا در مجموعه باغ آینه دایر می باشند.

در این مجتمع فرهنگی هنری در کرج تمام تلاش ما ایجاد یک محفل صمیمی با دوستانی بوده که به ما مراجعه می کنند و در دوره ها و کلاس های باغ آینه شرکت می کنند. زمانی شاد و در عین حال مفید را برایتان خلق نموده و خواهیم کرد. برای اطلاع کامل از برگزاری کلاس ها و دوره ها و نحوه نام نویسی و ثبت نام در موسسه فرهنگی هنری باغ آینه با ما تماس بگیرید.

منبع: سایت باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید