مشاوره تحصیلی در باغ آینه

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج

مشاور تحصیلی انتخاب رشته در کرج

بهترین مشاوران تحصیلی برای انتخاب رشته در کرج

انتخاب رشته :

انتخاب رشته از جمله مسائلی است که همواره ذهن دانش آموزان درگیر آن است شاید وقتی دانش آموز از کودکی شروع به تحصیل می کند مدام با واژه انتخاب رشته مواجه شده باشد و از این موضوع یک غول عظیم در ناخودآگاهش شکل گرفته باشد .

درواقع دانش آموزان در انتها مسیر تحصیل دوران مدرسه باید دو مرتبه انتخاب رشته انجام دهند، انتخاب رشته اول در ابتدای دوران دبیرستان انجام میشود که دانش آموز را در مسیر جدیدی قرار می دهد، درواقع این مسیر جدید دانش آموز را وارد فاز تحصیلی جدیدی می کند و او را وادار می کند تا به صورت تخصصی تر به تحصیل بپردازد.

این مورد در دوران دبیرستان یکی از سرنوشت ساز ترین انتخاب هایی است که دانش آموز در طول زندگی با آن مواجه می شود و باید در این انتخاب نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهد تا بتواند به بهترین نتیجه دست یابد. در ادامه توصیه های لازم و نقش مشاور تحصیلی را در این انتخاب به صورت دقیق تری شرح می دهیم.

بعد از اولین انتخاب در دوران دبیرستان دانش آموزان سه سال به صورت تخصصی به تحصیل می پردازند و خود را برای آزمونی سرنوشت ساز آماده میکنند پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج نوبت به اصلی ترین انتخاب یعنی انتخاب رشته کنکور میرسد.

قاعدتا در هر یک از موارد که در قسمت فوق اشاره شد دانش آموز به تنهایی قادر نخواهد بود آن را انجام دهد و وجود یک متخصص که در این زمینه تبحر و تجربه خاصی دارد حس می شود، بله دقیقا در هر انتخاب  اهمیت وجود یک مشاور تحصیلی به وضوح حس می شود .

طبیعتا هر دانش آموزی در دوران تحصیل خود هیچ علم دقیقی در زمینه چگونگی انجام انتخاب رشته نخواهد داشت و اگر به تنهایی بدون هیچ اطلاعاتی انتخاب آینده ساز زندگی خود را انجام دهد به موفقیت دست نخواهد یافت اما اگر این کار را به یک متخصص که سالیان متوالی در این عرصه فعالیت داشته است بسپارد قطعا به نتیجه مطلوبی دست میابد .

انتخاب رشته ای صحیح در باغ آینه

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

دانش آموز در پایه دهم ملزم به انتخاب رشته هستند یا شاید بهتر باشد اینگونه بگوییم که دانش آموزان در این پایه ملزم به انتخاب مسیر آینده تحصیلی و شغلی خود می باشند. در انتخاب رشته دبیرستان دانش آموز با چندین انتخاب مواجه می شود و تنها چند رشته ریاضی فیزیک ، تجربی ، انسانی ، هنرستان ، کار و دانش و فنی و حرفه ای را پیش رو دارد که باید یکی از آنها را برای ادامه انتخاب نماید شاید الان در ذهن خود به این موضوع می اندیشید که انتخاب یکی از این رشته ها کار کاملا آسانی است اما توجه داشته باشید که آینده تحصیلی و شغلی شما در گروی این انتخاب است و نهایت دقت را باید در این مورد داشته باشید.

در این انتخاب در دوران دبیرستان باید به معیارها و شاخص های بسیاری توجه داشته باشید تنها در این صورت است که انتخاب رشته ای هدفمند خواهید داشت در این قسمت قصد داریم پیرامون این معیارها اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معیارهای انتخاب رشته دبیرستان :

علایق دانش آموز :

علاقه مهم ترین عامل محرک بشر است و نه تنها در این مورد بلکه در سایر انتخاب های زندگی نیز مهم ترین تاثیر را دارد. وقتی انسان با علاقه در یک مسیر قدم می گذارد حتما از مسیر موفقیت خود نیز لذت می برد و تمام سختی ها برایش شیرین می شود .

اگر دانش آموز در انتخاب خود علاقه را به عنوان اولین معیار در نظر بگیرد قطعا با ثبات و اداره بیشتری برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند.

معمولا مشاوران تحصیلی باغ آینه با تبحر خاصی که در زمینه مشاوره و هدایت تحصیلی دارند اولین رکن انتخاب رشته دبیرستان را علاقه دانش آموز در نظر می گیرند. البته وقتی پای صحبت از علاقه در میان می آید معمولا سوء برداشت هایی به وجود می آید، وقتی مشاوران از دانش آموز در مورد علاقه اش سوال می پرزند غالبا همه از علاقه خود نسبت به مشاغل می گویند اما اشتباه نکنید.

دانش آموزان عزیز در این مرحله از انتخاب رشته باید آنقدر خودآگاه باشند که بدانند مطالعه چه دروسی برایشان لذت بخش تر است درواقع باید بدانند به مطالعه چه درسی بیشتر علاقه دارند. این که دانش آموزان از علایقشان نسبت به مشاغل سخن می گویند اشتباه نیست بلکه به این مورد نیز باید اندکی توجه داشت اما متاسفانه در کشور عزیزمان سونامی پزشکی و مهندسی افکار جامعه را تخریب کرده است و اغلب دانش آموزان بدون هیچگونه فکر و آینده نگری تا اسم علاقه در میان می آید بی درنگ به این مشاغل اشاره می نمایند.

در ین انتخاب لازم است اندکی با خود صادق باشید، شاید تصور کنید این مرحله تماما به خود دانش آموز بازمی گردد اما باید بگوییم مشاوران تحصیلی خبره با مراجعه به وضعیت تحصیلی دانش آموزان و تکنیک های روانشناسی به خصوص به راحتی قادر خواهند بود از علاقمندی های دانش آموز مطلع شوند.

نظر والدین:

والدین عزیز توجه داشته باشید شما تاثیر گذارترین افراد در زندگی فرزندانتان هستید در مورد انتخاب رشته نیز این مورد کاملا صادق است، ۵۰ درصد ذهن دانش آموزان در تحصیل به جلب رضایت والدین درگیر است.

دانش آموزان همواره در تلاش هستند که توقعات والدین را از خودشان برطرف سازند، به همین جهت از شما والدین گرامی درخواست داریم بدون هیچگونه خیال پردازی در این مورد اظهار نظر نمایند و کاملا معقول به راهنمایی فرزند خود بپردازند .

مشاوران و کارشناسان تحصیلی باغ آینه در ابتدای جلسات مشاوره تحصیلی دبیرستان والدین را از وضعیت تحصیلی دقیق دانش آموز آشنا می سازد و از او می خواد تا با اطلاع از این شرایط در مورد آینده درسی فرزندش اظهار نظر نماید.

نظر اساتید دروس مختلف دانش آموز:

از عوامل تاثیر گذار در انتخاب برای دانش آموزان نظر و تایید معلمان مربوطه است، معمولا اساتید بیشترین آگاهی را از وضعیت تحصیلی دانش آموز دارند و نظری دقیق و واقع گرایانه در این رابطه ارائه می دهند .

شاید برایتان سوال پیش آید که چرا نظر اساتید باید در این انتخاب تاثیر گذار باشد اجازه دهید با بیان مثالی این مورد را واضح تر بیان کنیم .

فرض کنید دانش آموزی در هنگام امتحان های پایان ترم به دلیل بیماری نتوانست آنطور که باید تلاش نماید و قادعتا نمره ی واقعی و درستی نیز کسب نخواهد کرد اگر قرار باشد تنها بر اساس یک نمره پایانی در مورد انتخاب رشته این دانش آموز با این شرایط تصمیم گیری کنیم قطعا نمیتوان انتخاب درستی داشت.

اما اگر در مورد تحصیل و شرایط درسی دانش آموز از استادی ب خصوص سوال شود چقدر نتیجه دقیق تر خواهد بود ؟ در این شرایط به خصوص استاد مربوطه وضعیت تحصیلی کلی دانش آموز را مرور کرده و میتوانید میزان علاقه و توانایی او برای انتخابی را تخمین بزند.

پس اظهار نظر اساتید مربوطی یکی از راهکارهایی است که دانش آموز را به سمت انتخابی هدفمندتر هدایت می کند.

نتیجه کسب شده از آزمون مشاوره :

مشاوران باغ آینه برای این مورد آزمونی ویژه و دقیق طرح نموده که دانش آموز را از  ابعاد روانشناختی مورد بررسی دقیق تری قرار می دهد .

این آزمون ویژه به مشاور کمک می کند تا با علایق و توانایی های ذهنی دانش آموز در حوزه های مختلف آشنا گردد البته ما همواره به دانش آموزان تاکید داریم که این آزمون را کاملا جدی برگزار نمایند زیرا نتیجه این آزمون یکی از معیارهای لازم برای انتخاب صحیح می باشد.

در این آزمون های روان شناختی تمام ابعاد وجودی دانش آموز مشخص می شود که مشاوران تحصیلی به منظور بررسی های دقیق تر به این نوع آزمون ها روی می آورند.

نتایج نمرات درسی دانش آموز :

یکی از مهم ترین نکاتی که مشاور تحصیلی خبره باید رعایت نماید بررسی جزئیات نمرات درسی دانش آموز می باشد، مشاوران تحصیلی باغ آینه معمولا هر ماه نمرات درسی دانش آموزان را مورد بررسی قرار می دهند و تمامی بودجه بندی های درسی که برای مطالعه دانش آموز را از این طریق تعیین میکنند.

در باغ آینه مشاوران بر این نکته تایید دارند که هیچگاه نباید مطلبی را بدون یادگیری رها کرد و همواره در تلاش هستند تا نقاط ضعف دانش آموز در مباحث مختلف را بیابند و آن را تقویت نمایند و در مورد نقاط قوت نیز با تکنیک های به خصوص سعی بر تقویت بیشتر و ثابت نگه داشتن سطح آن دارند.

در جلسات مشاور نیز مشاوران تاکید بسیاری به بررسی دقیق نمرات دانش آموزان دارند جزئیات همواره انسان را به سمت بررسی دقیق سوق میدهد در مورد این مورد که امری سرنوشت ساز است قضیه اندکی جدی تر خواهد بود و نباید از سر جزئیات به راحتی گذشت و برای اتخاذ درست ترین تصمیم نیاز است تک تک دروس با جزئیات کامل را با دقت بررسی کرد.

نظر مشاور تحصیلی :

دانش آموزان عزیز در بحث انتخاب رشته همواره باید توجه داشته باشید، وقتی این کار را به یک مشاور تحصیلی میسپارید باید به او اعتماد داشته باشید زیرا باتوجه به شرایط موجود شما بهترین نظر را ارائه خواهد داد.

البته انتخاب آخر توسط شخص خود دانش آموز صورت می گیرد و تمامی این موارد تنها کمک کننده هستند و او را به سمت انتخاب دقیق تر هدایت می کنند.

در مورد انتخاب رشته دبیرستان اگر دانش آموزان به تمامی نکات فوق الذکر توجه کافی داشته باشند قطعا می توانند انتخاب درستی داشته باشند و روز به روز به اهداف خود نزدیک شوند.

باغ آینه نه تنها در مورد بلکه پس از ان نیز یکی از حامیان دانش آموزان است و در تمام طول تحصیل دانش آموز یک راهنما و حامی را در کنار خود احساس می کند که مدام تمامی ضعف ها و قوت او را می بیند و برایشان تدبیری می اندیشد حس می کند.

باغ آینه همه ساله به عنوان برترین مشاور درسی در کرج معرفی شده است که با مشاوران و پشتیبانان خبره توانسته است دانش آموزانی موفق تحویل جامعه دهد.

بهترین انتخاب رشته

مشاور انتخاب رشته کنکور

دانش آموزان تمام مدت تحصیل پس از دوران دبیرستان باید خود را برای آزمون سرنوشت ساز زندگی ” کنکور ” آماده سازند با این آزمون یک قدم به سمت اهداف خود نزدیک خواهند شد.

پس از گذراندن دبیرستان و مطالعه ای جهت دار و هدفمند دانش آموز وارد آزمون کنکور سراسری می شود البته آمادگی برای آزمون کنکور نیز به سادگی نیست و مستلزم رعایت نکات به خصوصی می باشد که در این رابطه نیز مشاوران خبره ای در باغ آینه وجود دارند که آن را به یکی از معتبرترین مراکز مشاوره تحصیلی کنکور در کرج تبدیل نموده است.

انتخاب رشته کنکور یکی از اصلی ترین تصمیماتی است که دانش آموزان در دوران تحصیل خود با آن مواجه می شوند شاید این تصمیم ارتباط مستقیمی با آینده او داشته باشد و این میزان از تاثیر گذاری در آینده باعث ایجاد استرس در دانش آموز می شود.

این مقاله توضیحاتی در رابطه با این انتخاب ارائه می دهد که شما را از گمراهی و استرس نجات دهد. اغلب دانش آموزان در زمان انتخاب رشته می پندارند که این انتخاب تنها به نتیجه آزمون بستگی دارد اما کوچک ترین اشتباه در این فرآیند ممکن است نتیجه دلخواه را نتوانید کسب نمایید.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه دهیم.

خصوصیت های یک انتخاب رشته استاندارد

این انتخاب نیز همانند مورد قبل اهمیت به سزایی دارد درواقع تکمیل کننده راه شماست و دومین انتخاب تاثیر گذار در آینده دانش آموزان می باشد اما تنها تفاوتی که با انتخاب رشته دبیرستان دارد تعداد و تنوع بالای راه های پیش رو است.

برخلاف مورد اول که تنها شش انتخاب پیش روی دانش آموز وجود دارد در این مورد برای هر دانش آموز شاید هزاران راه و انتخاب وجود دارد که انتخاب صحیح او را به سمت هدفش نزدیک می کند به همین جهت بسیار قابل اهمیت است و جای بحث دارد.

در انتخابی صحیح معیارهایی وجود دارد که شما را به سمت انتخابی صحیح هدایت می کند که در این قسمت به آن شاره ای دقیق می کنیم.

علاقمندی :

همانطور که در مورد قبل به این موضوع اشاره کردیم میزان علاقه در موفقیت انسان معجزه گر است، چه بسیار کارهای دشواری که به واسطه علاقه به ساده ترین و شیرین ترین کارها تبدیل می شود، اگر انسان در تمامی انتخاب های خود اولین معیار لازم را علاقه قرار دهد نیمی از انتخاب هدفمند را گذرانده است و به اهداف خود نزدیک تر خواهد شد.

البته در مورد این علاقه باید توضیحی ارائه دهیم گاهی انسان ها بدون داشتن هیچ علمی در رابطه با موضوعی علاقه نشان می دهند اما در این مورد که یکی از مهم ترین و اساسی ترین انتخاب های انسان است باید پیرامون علاقمندی های خود به درستی تحقیق کنید و با علم به تمام سختی ها در مورد علاقمندی خود به شغل یا رشته ای به خصوص اظهار نظر نمایید.

مهم ترین نکته ای که باید در مورد این انتخاب در نظر بگیرید علاقمندی است، متاسفانه دانش آموزان در این دوران زندگی بر اثر استرس همواره نگرانی قبولی هستند اما پیشنهاد می کنیم لحظه ای به دور از استرس تنها به علاقه شخصی خود به رشته ای به خصوص توجه داشته باشید حتی اگر رشته هایی که به آن علاقمند هستید جزء آرزوهای محال شما هستند نیز پیشنهاد می کنیم به سادگی از آن عبور نکنید.

معمولا مشاوران خبره باغ آینه در این مواقع بیشترین تاکید را بر علاقمندی دانش آموزان دارند و اغلب اولین سوالی که در هنگام انتخاب رشته از دانش آموز می پرسد در مورد علاقمندی هایشان است.

البته میزان علاقه دانش آموزان تنها در این موقع نباید مورد توجه او باشد بلکه علاقمندی در طول مسیر مطالعه برای کنکور از محوری ترین و اصلی ترین عوامل است که دانش آموز باید باتوجه به آن تلاش کند.

اگر قبولی در رشته برق دانشگاه شریف یکی از علاقمندی های شما عزیزان میباشد حتی اگر باتوجه به شرایتتان قبولی در آن امری محال باشد پیشنهاد می کنیم این مورد را در بالاترین انتخاب های خود قرار دهید.

انتخاب منطقی :

دانش آموزان عزیز انتخاب هایی معقول و منطقی دومین جایگاه را دارند پس از آنکه داوطلب به رویا پردازی های خود پرداخت نوبت به انتخاب بر اساس عقل و منطق است. در این مرحله باید شرایط رتبه خود را در نظر بگیرید و رشته و دانشگاه هایی را برای خود انتخاب نمایید که احتمال قبولی در آن بیشتر است .

در این انتخاب های خود نیز باید نهایت دقت را داشته باشید و تمام جوانب دیگر از جمله علاقمندی ، استعداد ، سطح علمی و… را در این گروه از انتخاب های خود دخیل کنید.

در تمام مراحل هیچگاه این موضوع را فراموش نکنید که این انتخاب برای شما آینده ساز است و چهار سال از زندگی خود را باید صرف مطالعه دروسی تخصصی نمایید و در آینده نیز باید در این حوزه به خصوص وارد بازارکار شوید.

این دسته از انتخاب ها باید کاملا از روی منطق و عقل باشد تا پشیمانی در پی نداشته باشد. مشاوران باغ آینه در مورد انتخاب رشته کنکور تمامی جوانب را برای انتخابی عقلانی و منطقی را می سنجند و باتوجه به آن برای دانش آموزان انتخاب رشته خواهند کرد.

استعداد:

منظور از استعداد چیست ؟ چطور می توان فهمید در حوزه ای به خصوص استعداد داریم ؟ سوالاتی از این قبیل همواره ذهن دانش آموزان را درگیر می کند. در پاسخ به این سوالات باید بگوییم کارها و فعالیت های به خصوصی هستند که قطعا شما به بهترین شکل ممکن در انجام آن موفق میشوید و نیاز به تلاش اندکی برای موفقیت در آن دارید.

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید استعداد بدون تلاش هرگز به موفقیت ختم نخواهد شد چه بسیار دانش آموزانی که استعدادی در زمینه ای مشخص ندارند با تلاش و پشتکار از شخصی که در این زمینه استعداد دارد اما هیچ تلاشی از خود نشان نمیدهد پیشی می گیرد، استعدادهای شما در هر زمینه ای یک امر خدادادی است که باید با تلاش خود از این نعمت به بهترین شکل استفاده نمایید.

انتخاب آگاهانه:

مهم ترین رکن در این انتخاب شناخت و آگاهی از انتخابهایتان است، اگر شما بدون داشتن اطلاعات کافی از رشته ای به خصوص آن را انتخاب نمایید گویی با چشمان بسته در مسیری پر پیچ و خم پا نهاده اید قطعا نمیتوانید به راحتی این مسیر را پشت سر بگذارید.

سعی کنید اطلاعات اندکی در رابطه با تمامی رشته های موجود در دفترچه به دست آورید با این اطلاعات می توانید انتخابی صحیح بر اساس آگاهی های خود داشته باشید.

توجه به آینده شغلی:

داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند رشته های دانشگاهی که بر می گزینند گویی تشکیل دهنده آینده کاری آنها می باشد، باید همواره آینده شغلی را به عنوان مهم ترین رکن در انتخاب رشته در ذهن داشته باشید.

در طول روز با افراد بسیاری مواجه می شویم که در شغلی به خصوص مشغول کار هستند اما هیچگاه از جایگاهشان راضی نیستند تمامی این موارد که در طول روز با آن مواجه میشویم نتیجه ای انتخاب نادرست هستند.

توجه به شرایط پذیرش رشته ها و دانشگاه ها:

برای این مورد ما به دانش آموزان پیشنهاد می کنیم اگر برای این مورد به متخصصین و مشاوران مراجعه نمیکنند حتما دفترچه راهنمای کنکور سراسری را مورد مطالعه قرار دهند، این دفترچه راهنما تمامی اصطلاحات را به صورت کامل شرح داده است .

گاهی اوقات با رشته های به خصوص یا دانشگاه های به خصوصی مواجه خواهید شد که این دانشگاه ها و رشته ها شرایط به خصوصی می طلبد برای مثال دانشگاهی به خصوص در رشته ای به خصوص تنها پذیرش برای آقایان دارد و اگر بانوان این رشته را برگزینند گویی یکی از انتخاب های خود را از این طریق اتلاف کرده اند.

پس برای جلوگیری از بروز اتلاف انتخاب هایتان پیشنهاد می کنیم برای انتخابی صحیح به یک مشاور تحصیلی که در این زمینه متخصص محسوب می شود مراجعه نمایید در غیر این صورت دفترچه راهنمایسازمان سنجش را به صورت کامل مورد مطالعه قرار دهید.

در این مقاله سعی داشتیم شما عزیزان را تا حدی با انتخاب رشته ای صحیح آشنا سازیم و گامی کوچک برای نزدیک شدن شما عزیزان به اهدافتان برداریم.

مشاوره تحصیلی در باغ آینه

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته درباغ آینه

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج در مجموعه باغ آینه برای داوطلبین کنکور، با کمک برترین مشاورین تحصیلی باغ آینه برگزار می شود. یکی از افتخارات مجموعه ی باغ آینه این است که بهترین شیوه های مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج  را به دانش آموزان خود ارائه می کند.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج

در جلسات مشاوره انتخاب رشته، در درجه ی اول با توجه به علاقه ی فرد و به دنبال آن براساس نقاط قوت او باید اقدام به انتخاب رشته کرد. با توجه به نمرات کسب شده از دروس اختصاصی مربوط به رشته های انسانی، تجربی و ریاضی فیزیک می توان به میزان توانایی شخص برای ورود به رشته ی مناسب پی برد.

علاوه بر این پشتکار در میزان مطالعه و حل مسائل خود می تواند تاثیر گذار بر روی انتخاب رشته تحصیلی باشد. در واقع انتخاب رشته ی تحصیلی سرنوشت ساز ترین انتخاب برای زندگی فرد می باشد. انتخاب حرفه در زندگی آینده ی شخص مطمئنا رابطه ی مستقیمی با انتخاب رشته ی تحصیلی او پیش از ورود به دانشگاه دارد.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج در مرکز مشاوره باغ آینه

باغ آینه بعنوان مرکز مشاوره تحصیلی در کرج در طی سال های فعالیت خود توانسته بهترین راهنمایی ها را در انتخاب رشته به داوطلبین کنکور عرضه نماید. بر اساس سوابقی که از باغ آینه موجود است، این مجموعه بعنوان یکی از معتبرترین مراکز مشاوره تحصیلی انتخاب رشته در کرج به حساب می آید. مشاوره تحصیلی باغ آینه علاوه بر انتـخاب رشته، در رابطه با موضوعاتی همچون برنامه ریزی درسی، نحوه ی کنترل زمان و تکنیک های تست زنی، داوطلبان را راهنمایی می نماید.

مشاوره تحصیلی کنکور در کرج و در باغ آینه

داوطلبان کنکور برای بدست آوردن بهترین جایگاه در برترین دانشگاه های کشور وارد رقابتی سرنوشت ساز به اسم کنکور می شوند. امتحانی که از کل کشور در رشته های مختلف در آن شرکت می کنند و بازار داغ رقاب برای به دست آوردن جایگاه مناسب در دانشگاه ها را موجب می شود. مشاوره تحصیلی کنکور، تنها راه درست را به داوطلبان نشان می دهد تا آنها برای ورود به این رقابت موفقیت بیشتری را نسبت به دیگر رقبای خود کسب نمایند.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشـته در کرج

مشاوره انتخاب رشته با کمک حرفه ای ترین مشاوران مجموعه باغ آینه برای ارائه بهترین راهنمایی ها به دانش آموزان پیش از ورود به رشته های تجربی، انسانی، ریاضی فیزیک و فنی حرفه ای می باشد. علاوه بر این پس از نتایج کنکور مشاوران ما با توجه به علاقه ی دانش آموزان بهترین راهنمایی را برای انتخاب رشته ی دانشگاهی  در اختیارشان قرار می دهند. در این مشاوره ها تمام سعی ما بر این است که با در نظر گرفتن علاقه، استعداد و توانایی های فرد به بهترین انتخاب رشته ی تحصیلی دست پیدا نماییم.

جلسات مشاوره تحصیلی کنکور در کرج باغ آینه

باغ آینه برای جلسات مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور در کرج، برای داوطلبان خود زمان های جداگانه ای را به شکل مدون از ابتدای شروع حضور در مجموعه تا زمان برگزاری کنکور اختصاص می دهد. در این جلسات مشاوره فرد به خوبی از علاقه و توانایی های خود آگاه شده و می تواند اضطراب ها و نگرانی ها را کنار گذاشته و با یادگیری تکنیک های تمرکز به بهترین نتایج دست پیدا نماید.

برای اطلاع از نحوه ی شرکت در این جلسات مشاوره کنکور با مجموعه در ارتباط باشید.

منبع: باغ آینه

برچسب:انتخاب رشته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید