شاخه های مختلف روانشناسی بالینی

مشاوره تحصیلی در کرج

مشاوره تحصیلی در کرج در مجموعه ی فرهنگی هنری باغ آینه زیر نظر برترین مشاوران استان البرز برگزار می گردد. رتبه های برتر کنکور در کرج حاصل زحمات مشاورین و پشتیبان های تحصیلی، در کارنامه ی درخشان مجموعه ی باغ هرساله مشاهده می شود. مشاوره تحصیلی در کرج و در مجموعه ی باغ آینه با پشتیبانی توسط رتبه های برتر کنکور انجام می شود.

مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته، مشـاوره تحصیلی برای کنکور، مشاوره تحصیلی برای برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنترل زمان تمام مواردی هستند که در جلسات مشاوره ی تحصیلی باغ آینه زیر نظر مهندس پناهی برترین مشاور استان البرز معرفی و برگزار شده و بهترین راهکارها در اختیار دانش آموزان و پشت کنکوری ها قرار داده می شود.

باغ آینه و مشاوره تحصیلی در کرج

در کنار مواردی که جلوتر به آن اشاره کردیم، چگونگی مقابله با استرس، افزایش اعتماد به نفس و افزایش تمرکز مواردی هستند که در جلسات مشاوره به دانش آموزان گفته می شود. در نتیجه ی سال ها تجربه و با توجه به نظام آموزشی کشور توانسته ایم به بهترین روش ها و راهنمایی ها برای ارائه ی کاملترین شیوه های مشاوره تحصیلی در کرج دست پیدا نماییم. جلسات مشاوره تحـصیلی در باغ آینه برای تمام دوره های تجربی، ریاضی و انسانی برای گروه دختران و پسران برگزار می شود.

اینکه با توجه به شیوه ی مطالعه ای که دارید و براساس زمان کلاس ها و مدرسه، چگونه بتوانید به یک برنامه ریزی منسجم  در طول یک سال تحصیلی خود دست پیدا کنید تمام مواردی هستند که در جلسات مشاوره تحصیلی به آن اشاره می شود. گنجاندن مرور، نحوه ی خلاصه نویسی درست، میزان حل تمرین و نحوه ی تست زنی همگی با نکات زیادی که با خود به همراه دارند، مواردی هستند که پشتیبان های مجموعه در طول یک سال تحصیلی به دانش آموزش یادآوری خواهد کرد.

مشاوره تحصیلی در کرج

علاوه بر این پیگری مداوم میزان فعالیت و پیشرفت دانش آموز توسط پشتیبان های مجموعه باغ آینه رسیدگی می شود. مجموعه ی باغ آینه، موسسه فرهنگی هنری کرج فعال و موفق در حوزه های فرهنگی، آموزشی و هنری بهترین ها را به همشهریان عزیز خود ارائه می دهد. برای ارتباط با ما، با شماره های مجموعه ی باغ آینه تماس بگیرید.

منبع: باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید