خدمات مشاوره کودک و خانواده

مشاوره خوب در کرج

برای دسترسی به یک مشاور خوب در کرج، این امکان را در باغ آینه برایتان فراهم آورده ایم. یکی ار بارزترین ویژگی های مجموعه مشاوره ای باغ آینه این است که با کمک گرفتن از بهترین ها در هر تخصصی، خود را با عنوان مشاوره خوب در کرج در بین همشهریان شناسانده است. برای راه اندازه ای مجموعه ای کامل و عرضه ی مشاوره خوب در کرج برای همشهریان تمام تلاش خود را برای رعایت استاندارد ها نموده ایم.

هر آنچه که برای مشاوره بالینی در باغ آینه ارائه نموده ایم:

مشاوره بالینی با ارزیابی، تشخیص و درمان بسیاری از اختلالات روانی در ارتباط می باشد. مشاورین متخصص در امر مشاوره بالینی می توانند به افراد کمک کنند که با مسائل و مشکلات فردی مانند طلاق و مرگ یکی از عزیزان خود روبرو شده و بهتر با این قبیل موضوعات کنار بیایند. در یک جلسه مشاوره خوب، معمولا مشاور به بیمار اجازه می دهد تا در مورد هر آن چیزی که  موجب نگرانی و تشویش او شده و برایش ناراحت کننده است صحبت نماید.

در نتیجه ی این جلسات مشاوره، راه های مختلفی برای تفسیر و حل مشکلات در اختیار مراجعه کننده قرار داده می شود. یک جلسه مشاوره خوب می تواند به صورت خصوصی برای فرد، یک زوج و حتی به شکل جلسات گروهی برگزار شود. از این رو باغ آینه به دنبال فراهم آوردن زمینه ی مناسب برای مشاوره خوب در کرج، تمامی حالت های مشاوره فردی، زوجین و گروهی را در برنامه ی کاری خود گنجانده است.

انتخاب یک مرکز مشاوره خوب در کرج

راه های بسیار زیادی برای تمرین مشاوره و یا روان درمانی وجود دارد، از این رو انتخاب یک درمانگر مناسب ممکن است کمی گیج کننده باشد. تحقیقات نشان می دهد که خود روند درمان نسبت به تئوری هایی که برایش تعریف شده اهمیت بیشتری دارد. این بدین معنی است اگر درمانگر شما توانست در طی جلسه ی مشاوره آن ارتباط و احساس امنیت را که می خواهید با شما برقرار نماید، احتمال اینکه به خوبی بتوانید از آن جلسه بهره مند شوید بسیار بیشتر است.

طیف گسترده ای از رفتارهای مختلف مشاورین می تواند در تصمیم گیری برای نحوه کار با شما موثر باشد. در این بین ممکن است شما یک رویکرد را جذابتر از دیگری پیدا کنید و یا برخی روش های مشاوره را برای رفع نیازهای خود مناسبتر بدانید.

بعنوان یک مرکز مشاوره خوب در کرج انواع مختلفی از مشاوره در این مجموعه وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

  • یکی از فعالیت های مشاوره ای مهم در باغ آینه مربوط به خدمات مرکز مشاوره خانواده در کرج این موسسه می باشد.

مشاور خانواده

مشاور خانواده همانطور که از نامش پیداست، نوعی از درمان و مشاوره است که شامل حال همه ی افراد خانواده می تواند باشد. در طی جلسات مشاوره خانواده، بر روی روابط اعضای خانواده کار شده، و سعی می شود تا افراد بتوانند با هم ارتباط مناسبتری برقرار کنند. همچنین بررسی این موضوع که اعضای خانواده بتوانند درک کنند چه عواملی باعث ایجاد مشکلات بین شان شده است نیز مورد توجه قرار می گیرد. گاهی اوقات خانواده ممکن است تحت تاثیر وقایع و تغییرات خاصی قرار بگیرند. مرگ یکی از عزیزان، طلاق، کوچ و مهاجرت به یک مکان جدید، از دست دادن شغل، ورشکستی و بسیاری مثالهای دیگر، رایج ترین مواردی است که نیاز به مقابله خواهند داشت. در این مورد کمک گرفتن از یک مشاور خوب خانواده می تواند بسیار راه گشا باشد.

دلایلی که ممکن است به مشاوره ازدواج نیاز داشته باشید:

  1. زمانی که در ارتباط برقرار کردن با طرف مقابل خود دچار مشکل شده باشید.
  2. وقتی که یکی یا هر دو طرفین رابطه درگیر یک رابطه ی دیگر می شوند.
  3. زمانیکه به نظر می رسد که زوجین تنها در زیر یک سقف زندگی می کنند و هیچ ارتباط احساسی با هم ندارند.
  4. هنگامی که زوجین نمی دانند چگونه اختلافات خود را حل کنند.
  5. هنگامی که یکی از زوجین شروع به اعمال احساسات منفی می کند.
  6. زمانیکه تنها راه حل پیش روی خود را جدایی می یابند.
  7. وقتی که والدین بخاطر فرزندان خود از یکدیگر فاصله می گیرند.

مشاوره خوب در کرج

یکی دیگر از تخصص هایی که باغ آینه را به یک مرکز مشاور خوب در کرج تبدیل نموده است، تمرکز بالای این مجموعه بر روی مشاوره و روانشناسی کودک در کرج می باشد. اگر هنگامی که کودکان مشکلات عاطفی و رفتاری دارند، هرچه زودتر اقدام به درمانشان شود، خیلی ساده تر به آن ها می توان کمک کرد. علاوه بر این کمک گرفتن از یک مشاور در ابتدای بروز این مشکلات می تواند از درمان و هزینه های غیر ضروری جلوگیری نماید.

برای دسترسی به یک مرکز مشاوره خوب در کرج بهترین ها را عرضه نموده ایم. با کمک گرفتن کادر مجربی از مشاور و روانشناس خوب در کرج کاملترین خدمات مشاوره ای را در اختیار مراجعه کنندگان به باغ آینه قرار داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر ما در ارتباط باشید.

منبع: موسسه باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید