شیوه نقاشی کردن با کودکان

کلاسهای کودک موسسه باغ آینه کرج

موسسه باغ آینه کرج کلاسهایی برای کودکان زیر نظر اساتید با تجربه و تحصیل کرده رشته های روانشناسی کودک در نظر گرفته است پس همراه این موسسه به اهداف بلند مدت و تاثیر گزار برای آینده فرزندانتان خواهید رسید و مسئولیت خود را در قبال تولد فرزندانتان ادا خواهید کرد. امروزه بیشتر والدین تلاش میکنند فرزندان خود را از سنین پایین آموزش دهند تا مهارتهای بسیاری را بیاموزند تا در آینده و سنین بزرگسالی به کارشان آید. بسیاری از والدین به دنبال یافتن وقت مناسب برای شروع کلاسهای آموزشی کودک خود هستند .شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که بهترین سن برای آموزش کودکان یا یاد دادن مهارت خاص به آنها چه سنی است؟ اما بیشتر والدین توقعات نامعقولی از فرزندان خود دارند. مثلا انتظار دارند پیش از آن که کودک آمادگی لازم را کسب کند، مسئولیتپذیر باشد.

از فرزندانشان میخواهند خوش اخلاق و مودب باشند، با بچههای دیگر بدون سروصدا مشغول بازی شوند، با آنها همکاری داشته باشند، وسط حرف بزرگترها نپرند، بدون اجازه دست به چیزی نزنند، مفید باشند، سریع راه بروند، سریع صحبت کنند، قبل از دبستان حداقل به دو زبان مسلط باشند، پیانو را به خوبی بنوازند و بالاخره به سرعت رشد کنند و بزرگ شوند و تمام آرزوهای فرو خفته والدین خود را در اولین فرصت برآورده کنند. همه اینها در حالی است که قرار نیست کودک تمامکننده والدین باشد. از سوی دیگر کسب این همه مهارت نیاز به فرصت کافی دارد و رشد، فرآیندی آرام بوده و نیاز به زمان کافی دارد. بهتر است فشارها را از روی فرزندتان بردارید و به او فرصت کافی بدهید تا بتواند به آرامی در مراحل رشد خود قدم بردارد. والدین باید مراحل رشد کودک خود را بشناسند و بدانند در هر مقطعی از زمان، کودک آمادگی چه نوع یادگیریهایی را دارد چرا که تربیت کودک همچون خط تولیدی است که اگر هر کدام از قطعات را سر جای خود نصب نکنید، محصول نهایی عملکرد مطلوب نخواهد داشت.

هدف اصلی موسسه باغ آینه کرج ارزیابی و سنجش کودک و در نهایت آموزش و یاددهی مهارت های دلخواه کودکان بنا به علاقه آنهاست. پس خیالتان راحت کودکانتان را به حرفه ای ها سپرده اید.

چه وقت به روانشناس یا روانپزشک کودک موسسه باغ آینه کرج مراجعه کنیم؟ مراجعه به روانشناس و روانپزشک کودک موسسه باغ آینه کرج باید به صورت دورهای انجام شود و والدین باید این نکته را بدانند که لازمه مراجعه به اینگونه مراکز، بروز مشکل نیست. همانطور که کودک باید به صورت دورهای توسط پزشک اطفال ویزیت و معاینه شود، نیاز به مراجعههای دورهای به روانشناس و روانپزشک اطفال نیز باید در برنامه کودک قرار گیرد.

کلاسهای کودک موسسه باغ آینه کرج

کلاسهای آموزشی کودکان را از چه سنی در موسسه باغ آینه شروع کنیم؟

سال را نباید به طور مستقیم آموزش داد و برای آموزش او باید از ۷ این نکته بسیار مهم است که کودک زیر روشهای تخصصی کمک گرفت. آموزش کودک در این سنین در موسسه باغ آینه کرج صرفا به صورت غیرمستقیم است چون کودک مانند یک بزرگسال ابزار لازم برای تمرکز در کلاس درس را به دست نیاورده است. هدف از برگزاری دورههای تخصصی کودک در موسسه باغ آینه کرج ارائه روش های ویژه ای برای پرورش و رشد کودکان است. موسسه باغ آینه کرج برای عرضه هرچه بهتر خدمات دوره تخصصی کودک، تفکیک در سه رده یک تا سه سال، سه تا شش سال و شش تا ده سال را برای دوره کودک و کلاس های فرهنگی و هنری تخصصی برای کودکان در نظر گرفته است. کلاس های هنری و کلاس های فرهنگی ، برنامه دوره های کودک موسسه باغ آینه کرج شامل کلاس های پرورشی است.

کلاس های پرورش کودک مجموعه باغ آینه زیر نظر مربیان و روانشناسان زبده و متخصص برگزار می شود. ، موسسه باغ آینه کرج، کلاس های کودک را به صورت حرفه ای و با استفاده از دانش فنی و تخصصی مربیانش آموزش هایی متمایز و کاملا کاربردی را برای بهبود روند رشد، پرورش و شکوفایی استعداد کودکان در اختیار خانواده ها قرار می دهد. از آنجایی که خانواده ها نگران آینده کودکانشان برای داشتن یک زندگی ایده آل به همراه موفقیتهای چشمگیر هستند، از این رو موسسه باغ آینه کرج وظیفه خود می داند در قبال اهداف موسسه در انجام این امر برای هریک از دوره ها از مربیان آموزش دیده و مشاورین و روانشناس های کودک استفاده نماید تا به نتیجه مطلوب و مطابق نظر والدین برسد. از جمله این کلاس ها می توان به کلاس خلاقیت و رشد کودک اشاره نمود.

منبع: باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید