آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج

آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج

آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج را برای علاقمندان به یادگیری عکاسی به صورت حرفه ای در مجموعه باغ آینه ارائه نموده ایم. باغ آینه بعنوان یک موسسه فرهنگی هنری در کرج فعال بوده که بهترین کلاس های آموزشی را در حوزه های مختلف هنری برگزار نموده است. برای اینکه هنرجویان باغ آینه توانایی هنری خود را بعنوان یک عکاس بهبود ببخشند، آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج را در مجموعه فعالیت های خود گنجانده ایم.

آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج زیر نظر اساتید حرفه ای باغ آینه

در مجموعه ی کامل دوره آموزش عکاسی حرفه ای در باغ آینه تمام سعی ما بر این بوده تا کاملترین اصول مربوط به عکاسی را به علاقمندان به این رشته آموزش دهیم. در این دوره ها شما با انواع ترفندهای ترکیب و نورپردازی آشنا خواهید شد. در ارائه ی کلاس های آموزش حرفه ای عکاسی در کرج توانسته ایم نسبت به بسیاری از رقبای خود پیش قدم باشیم. علاقمندان به هنر عکاسی با حضور در دوره های آموزش عکاسی باغ آینه می توانند توانایی ها و استعداد خود را در حوزه های مختلف کشف کرده و در نهایت به صورت حرفه ای مشغول به کار شوند.

آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج

هدف از برگزاری کلاس های آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج و در باغ آینه:

بسیاری از علاقمندان به رشته ی عکاسی علی رغم تلاش های بسیار، هنوز نمی توانند به آن درجه از کیفیتی که در عکس های خود مد نظر دارند دست پیدا نمایند. ممکن است به هر دلیلی این افراد عکس ها و تصاویر خود را در مقایسه با کارهای برخی از عکاسان با تجربه تر، خیره کننده نیابند. اما این افراد با وجود تمام تلاش و استعدادی که دارند هرگز در نمی یابند که علت چیست؟ چه چیزی ممکن است در این میان از دست رفته باشد؟ در برخی مواقع پاسخ بسیار ساده است: شما نیاز دارید تا توانایی خود را در بخش فتوشاپ بالا ببرید و یاد بگیرید که چگونه تصاویر خود را بسیار حرفه ای ویرایش نمایید.

چگونه عکس ها را با فتوشاپ ویرایش کنید:

ابزار و نرم افزارهای ویرایشی بسیاری وجود دارد، اما بسیاری از عکاسان کار خود را با نرم افزار Adobe Photoshop شروع می کنند. Adobe Photoshop هنوز هم ابزار قدرتمندی به حساب می آید که به شما کمک می کند تا بهترین عکس ها را داشته باشید. بنابراین اگر در تصمیم خود برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای جدی هستید، یادگیری فتوشاپ یکی از الزامات ورود به این حرفه است.

در مجموعه باغ آینه برای علاقمندان به عکاسی دوره آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج را دایر نموده ایم.

در کلاس آموزش فتوشاپ عکاسی موارد زیر را خواهید آموخت:

  1. آموزش عکاسی برش دادن عکس برای بهبود کیفیت قطعه هنریتان

گاهی اوقات، یک تغییر کوچک می تواند باعث تفاوت های بزرگی شود. در کلاس های آموزش فتوشاپ همه ی تکنیک های ویرایش عکس را می آموزید. در شروع کار، برش عکس یکی از ساده ترین و پایه ای ترین اصولی از فتوشاپ است که باید انجام دهید. همین برش ساده به شکل موثری می تواند باعث ایجاد ترکیب های شگفت انگیزی درعکس ها شود. با این کار می توانید بسیاری از عناصر غیر ضروری را حذف کنید، بر روی موضوع بیشتر تمرکز کنید و بیشترین نمایش را برای حداکثر تاثیر ایجاد نمایید.

  1. میزان نور را در عکس تنظیم نمایید

با وجود تلاش هایی که کرده اید، زمان هایی وجود دارد که امکان دسترسی به نور مناسب برای عکاسی ندارید. خوشبختانه فتوشاپ می تواند در این باره بسیار به شما کمک کند. شما به سادگی می توانید با یک نرم افزار ویرایشی، نورپردازی عکس را به گونه ای تغییر دهید که تصویر جلوه ی بهتری داشته باشد.

  1. در صورت نیاز تنظیمات رنگ را تغییر دهید

اگر هنگام عکاسی کردن تراز سفیدی را به درستی تنظیم کرده باشید، مجبور به اصلاح رنگ در عکس های حاصل نخواهید شد. با استفاده از تعادل رنگ نادرست، ممکن است یک رنگ بیش از حد پخش شود که این امر می تواند به طور چشمگیری بر روی میزان نوردهی، اشباعیت و  کنتراست عکس های شما تاثیر گذار باشد. برای مثال عکسی دارید که در آن مقدار سایه ی آبی بیش از حد لزوم وجود دارد، بریا اصلاح چنین عکسی می توانید آن ها را از عکس خود حذف کنید، اما اگر بخواهید آن ها را داشته باشید، باید بیشتر بر روی رنگ های دیگر دقت کنیدو در این زمینه ابزار فتوشاپ می تواند بسیار مفید باشد. ساده ترین ابزار برای اصلاح چنین مواردی Color Balance می باشد که این اجازه را به شما می دهد تا رنگ ها، سایه های تصاویر و رنگ های انتخابی که خود از تصویر برگزیده اید را تنظیم کنید. به عنوان مثال اگر رنگ چهره شما در عکس بیش از حد زرد شده باشد، تنها با انتخاب این قسمت از عکس بدون ایجاد تغییر در دیگر قسمت ها می توانید آن را درست کنید.

در دوره آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج با کمک اساتید حرفه ای این امر، بهترین ها را در باغ آینه ارائه کرده ایم.

  1. حذف لکه های نامطلوب

حال که تنظیمات رنگ را بر روی عکس خود انجام داده اید. وقت آن است که برخی اصلاحات انتخابی را بر روی عکس خود اجرا کنید. اگر سنسور دوربین شما کثیف باشد، ممکن است ذرات گرد و غبار در عکس شما نشان داده شده و باعث ایجاد لکه های کوچک بر روی عکس شود. نکته تاسف بار اینجاست که گاهی این لکه ها ممکن است در سری عکس هایی که در یک روز گرفته اید بر روی تمام عکسهای شما ظاهر شود.برای جلوگیری از این امر ابتدا بهتر است حسگر خود را تمیز کنید. اما اگر با این سنسور کثیف از قبل عکس هایی تهیه کرده اید، با کمک فتوشاپ می توانید لکه ها را حذف نمایید.

  1. استفاده از فیلترهای شارپ کردن و محو کردن

حتی اگر عکس شما به خوبی بر روی تصویر تمرکز داشته باشد، ممکن است با کمی شارپ کردن بتوانید جزئیات بیشتری را نمایش دهید. اگر هم لنز مناسبی برای تغییر عمق زمینه در عکس را ندارید، ابزار محو کردن می تواند شما را در رسیدن به این خواسته کمک نماید. شارپ کردن بستگی به آن دارد که شما بخواهید که روی کدام قسمت از عکس بیشتر دقت شده و بیشتر مشاهده شود.  تمام مواردی که لازم است تا یک عکاس حرفه ای شوید را در باغ آینه و در کلاس آموزش فتوشاپ عکاسی در کرج به شما عرضه نموده ایم. برای اطلاع و آگاهی از نحوه ی ثبت نام در این کلاس ها با ما تماس بگیرید.

منبع: وبلاگ باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید