بهترین آموزش فتوشاپ

بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج

بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج

میخوای خیلی راحت در کمترین مدت فتوشاپ یاد بگیری؟

آموزش فتوشاپ در کرج با حضور برترین اساتید آموزش فتوشاپ در موسسه فرهنگی و هنری باغ آینه با بالاترین کیفیت آموزشی انجام میشود.

آموزش فتوشاپ به صورت کاملا تخصصی تقریبا بسیار نایاب است به همین جهت در سراسر جهان افراد به دنبال آموزشگاه ها و مراکز علمی معتبر هستند که به صورت کاملا تخصصی آنها را در فراگیری این نرم افزار کاربردی یاری رساند.

آموزش فتوشاپ در کرج نیز یکی از آموزش هایی است که بیشترین درخواست ها را در این استان دارد.

آموزش فتوشاپ در کرج با برترین اساتید گرافیک

متخصصان موسسه فرهنگی هنری باغ آینه به عنوان معتبر ترین موسسه آموزشی در کرج همواره در پی یافتن آموزش های کلیدی هستند تا به افراد در سنین مختلف یاری نمایند که به اهداف خود دست یابند.

پس از مدتی که تحقیقات همه جانبه از سمت مدیران و کارشناسان آموزشی باغ آینه صورت گرفت آموزش فتوشاپ به عنوان یکی از کلیدی ترین و مهم ترین آموزش ها برای تمام گروه سنی اعلام گردید.

مسئولین با تدبیر باغ آینه نیز به دنبال این انتخاب در پی یافتن برترین اساتید آموزش فتوشاپ در کرج بودند و با تلاش های مستمر توانستند اساتید خبره در سراسر ایران بیابند که با ساده ترین بیان ممکن فتوشاپ را به صورت کاملا اصولی و پایه ای به علاقمندان بیاموزد.

شاید تمام افراد با این نرم افزار هیجان انگیز آشنایی نداشته باشند به همین جهت در ابتدا در مورد آن توضیحاتی ارائه می دهیم تا اهمیت آموزش برای همگان به وضوح مشخص گردد.

کلاس فتوشاپ

فتوشاپ چیست ؟

فتوشاپ یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای گرافیکی است که در سراسر جهان از شهرت به خصوصی برخوردار است. درواقع فتوشاپ یکی از هزاران نرم افزارهای گرافیکی است که به واسطه آن می توان عکس های مختلف را آنگونه که شخص می پسندد ادیت کرد. درواقع فتوشاپ یک نرم افزار توسعه یافته توسط Adobe System میباشد.

نرم افزار فتوشاپ آنقدر کاربردی است که در تمام مراحل زندگی کاربردی است شاید همین امر باعث محبوبیت اسن نرم افزار در جهان شده است.

البته شاید الزام آموزش فتوشاپ برای افراد دیگر تا این حد نباشد که افرادی که وارد حوزه گرافیک می شوند به آن نیازمندند. شاید بتوان فتوشاپ را یکی از الزامات کارهای گرافیکی دانست.

در مورد نرم افزارهای گرافیکی می توان از آموزش موشن گرافیک، آموزش تدوین ، این دیزاین و … نام برد اما جالب است بدانید افرادی که در عرصه گرافیک فعالیت دارند فتوشاپ را به عنوان مادر تمامی نرم افزارهای گرافیکی می دانند.

شاید به همین جهت باشد که آموزش فتوشاپ در بین افراد مختلف در سراسر جهان تا این حد از اهمیت برخوردار می باشد. نقشی که فتوشاپ در زندگی افراد دارد آنقدر پر رنگ است که آموزش فتوشاپ یکی از مهم ترین آموزش های امروزه به شمار می رود.

امروزه تدوین و ویرایش تمامی عکس هایی که در شبکه های مجازی مختلف نظیر اینستاگرام یا در موتورهای جست و جو مختلف می‏بینید دستخوش ویرایش هایی است که از طریق نرم افزار فتوشاپ انجام میشود.

با وجود تلفن های همراه هوشمند نیز در طول روز میلیون ها عکس توسط افراد مختلف تهیه میشود که نیازمند ادیت میباشد. ویرایش و ادیت تمامی این عکس ها از طریق این نرم افزار قدرتمند به سادگی انجام میشود. به همین جهت است که امروزه آموزش فتوشاپ به عنوان یکی از اصلی ترین نیازهای انسان ها در مقاطع مختلف به شمار میرود.

باغ آینه به عنوان یک موسسه فرهنگی هنری در البرز به جهت درخواست های متعدد هنرجویان نسبت به تشکیل کلاس آموزش فتوشاپ در کرج تصمیم گرفت از حضور برترین اساتید حوزه گرافیک استفاده کند تا هنرجویانی را با استفاده از برترین متد جهانی آموزش دهد.

اگر بر این اعتقاد هستیم که نرم افزار فتوشاپ نقش بسزایی در زندگی امروزی بشر دارد به جهت قابلیت های این نرم افزار کاربردی است. شما به عنوان یک کاربر ابتدایی می توانید با استفاده از فتوشاپ تصاویر شخصی خود را ویرایش کنید یا با جعبه ابزار پیشرفته ای که این نرم افزار خارق العاده در اختیارتان قرار می دهد می توانید تصاویر و اشکال مورد نظر خود را با برترین جلوه ها ایجاد کنید.

شاید شما به عنوان یک شخص که هیچ گونه فعالیت گرافیکی در طول زندگی نداشته اید با شرکت در کلاس های آموزش فتوشاپ بتوانید تحول عظیمی در گنجینه عکس های خود ایجاد نمایید.

قطعا شما هم به عنوان یکی از کاربران اینستاگرام، فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی تا کنون جذب عکس های دوستان و اطرافیان خود شده اید. با شرکت در کلاس های آموزش فتوشاپ به راحتی با افکت های مختلف می توانید عکس های مورد نظر خود را تولید و منتشر کنید و از آن لذت ببرید.

البته این مورد یکی از صدها قابلیت های این نرم افزار قدرتمند است در ادامه این مطلب به صورت جامع به کاربردهای فتوشاپ اشاره خواهیم کرد.

تاریخچه فتوشاپ

شروع فتوشاپ نیز همانند هر چیز جدیدی که در جامعه باب می شود به یک زمان و شخص به خصوصی باز می گردد. اگر بخواهیم به عقب بازگردیم و در جست و جوی اختراع این نرم افزار بپردازیم به برادران نول خواهیم رسید.

اولین استارت اختراع این نرم افزار ویژه به سال ۱۹۸۷ میلادی باز میگردد. توماس نول به عنوان یک دانشجوی مقطع دکترا برای نخستین بار با تلاش های پی دی پی خود موفق به اختراع نرم افزار فتوشاپ شد و پس از آن توسط برادر خود جان نول موفق به توسعه آن گردید.

این دو برادر در سال ۱۹۸۷ میلادی موفق به معرفی این نرم افزار ویژه شدند و حال امروزه با تمامی تغییراتی که در آن به وجود آمده است هنوز هم وجود این نرم افزار پیشرفته را مدیون این دو برادر هستیم.

در ابتدا توماس نول در زمان تحصیل خود کاملا عزم خود را جزم کرد تا برنامه ای مختص تصاویر ابداع نماید البته این تلاش ها نیز بی دلیل نبود توماس از کودکی علاقه فراوانی به عکاسی و طراحی عکس ها داشت و شاید مهم ترین عامل ابداع این نرم افزار را بتوان همین عشق و علاقه شدید توماس به فیلم و عکس دانست، تا کنون با کشف های مختلفی که توسط مخترعین بزرگ جهان صورت گرفته است بارها و بارها به همه ی افراد ثابت شده است که علاقه یکی از اصلی ترین ارکان تمام موفقیت ها می باشد. در آن زمان مانیتور کامپیوترها به صورت سیاه و سفید وجود داشت.

او در آن زمان موفق شد در این مانیتورهای سیاه و سفید تصاویر سیاه و سفید مختلف را در کنار هم قرار دهد. در آن روزها توماس هیچگاه به این موضوع فکر نمیکرد که برنامه ای که طراحی کرده است تا این حد مورد استقبال قرار گیرد و تا این حد کاربردی واقع گردد.

اما امروزه با وجود پیشرفت های مختلفی که جامعه طراحی نرم افزار به خود دیده است همچنان فتوشاپ یکی از پرطرفدارترین نرم افزارها می باشد.

هنوز هم افراد بسیاری در صدد آموزش فتوشاپ این نرم افزار فوق العاده می باشند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید این نرم افزار فتوشاپ تا کنون تا چه نسخه ای آپدیت شده است. در این قسمت سعی داریم تا آنجا که اطلاعات در دسترس بوده است نسخه های مختلف فتوشاپ را برای شما عزیزان معرفی نماییم.

 • نسخه CS
 • نسخه CS2
 • نسخه CS3
 • نسخه CS4
 • نسخه CS5
 • نسخه CS6
 • نسخه CC
 • نسخه CC 2014
 • نسخه CC 2015
 • نسخه CC 2017
 • نسخه CC 2018
 • نسخه CC 2019
 • نسخه CC 2020

با وجود تغییرات پی دی پی این نرم افزار ممکن است برایتان سوالی مطرح شود که با این تعداد به روز رسانی چطور می توان به یک بار کلاس آموزش فتوشاپ بسنده کرد. اما اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

در کلاس های آموزش فتوشاپ آنقدر این نرم افزار به صورت پایه ای و اساسی آموزش داده می شود که هیچ قسمت مبهمی برایتان باقی نخواهد ماند.

علاوه بر این نکته ی حائز اهمیت دیگری که وجود دارد آپدیت شدن این نرم افزار به این منزله نیست که کل نرم افزار تغییر میابد بلکه اصول پایه ای ثابت خواد ماند و تغییرات جزئی در راستای راحتی کاربران افزوده خواهد شد.

همانطور که نرم افزارهای مختلف که برای گوشی های اندروید آپدیت می شود و هیچ تغییری اصولی و پایه ای در آن ظاهر نخواهد شد و این برنامه همان کارایی و چه بسا کارآیی های بیشتری خواهد داشت و تنها از لحاظ ظاهری یا افزوده شدن کاربردهای آن تغییر خواهد یافت.

ویژگی های فتوشاپ

ویژگی های فتوشاپ

خب تا به اینجای کار نکات بسیاری در مورد فتوشاپ سخن گفتیم اما این نرم افزار چه ویژگی هایی دارد. برای شروع کلاس های آموزش فتوشاپ باید بدانید کدام یک از ویژگی های این نرم افزار توجه شما را جلب می نماید.

البته کمتر کسی است که به یکی از ویژگی ها بسنده کند، معمولا هنگامی که در کلاس های آموزش فتوشاپ به این قسمت می رسیم و به معرفی ویژگی های این نرم افزار می پردازیم افراد بیش از پیش مشتاق به شروع آموزش میشوند و هیچ یک از هنرجویان به یکی از ویژگی ها بسنده نمیکنند.

البته جای سوالی ندارد زیرا این نرم افزار آنقدر ویژگی های هیجان انگیزی دارد که با استفاده از آنها می توان کارهای گرافیکی فوق العاده ای ایفا کرد و آثار هنری بینظیری از خود بر جای گذاشت.

در ذیل به برخی از ویژگی های این نرم افزار اشاره کردیم.

 • ویرایش تصاویر

نرم افزار فتوشاپ قادر است تمامی عکس ها در ابعاد و سایزهای مختلف را برای ششما عزیزان ویرایش نماید. شاید یکی از ساده ترین کارهای این نرم افزار ادیت عکس باشد.

امروزه با تغییراتی که در آپدیت های این نرم افزار به وجود آمده است روز به روز با ابزارهای بیشتر و کاربردی تری برای ادیت تصاویر توسط فتوشاپ مشاهده می شود.

امروزه هرجایی که پای عکس و مدیای تصویری در میان باشد نامی از فتوشاپ نیز بر میان خواهد بود. دقیقا ادیت و ویرایش عکس ها ابتدایی ترین کاری است که میتوان از طریق فتوشاپ انجام داد اما همین ویرایش تا حدی اصولی انجام میشود که یک عکس ساده را به تصویری فوق العاده تبدیل میسازد.

 • ایجاد جلوه های مختلف بر روی عکس ها

قطعا در طول روز چندین بار با عکس هایی مواجه شده اید که افکت های به خصوصی دارد. تا کنون به این فکر کرده اید که هر یک از این افکت ها چطور بر روی عکس قرار میگیرد؟

نرم افزار فتوشاپ قادر است بر روی عکس هایی ساده افکت های خاص بدهد و جلوه ی آن را چند برابر سازد. اگر بخواهیم به چند مورد از افکت های بینظیر فتوشاپ اشاره کنیم می توانیم از مواردی همچون pop Art ، افکت رنگ روغن، افکت برف و… اشاره نماییم.

در کلاس های آموزش فتوشاپ به تک تک این موارد پرداخته میشود و تمامی موارد با جزئیات کامل توضیح داده میشود.

 • تغییراتی از لحاظ رنگبندی تصاویر

رنگ هر عکس بسیار قابل اهمیت است. شما به عنوان یک بیننده همواره جذب عکس هایی خواهید شد که از لحاظ رنگ بندی بسیار ویژه باشد.

اما متاسفانه عکس گرفتن نیز وابسته اصول و قواعد به خصوصی است. درواقع اگر بخواهید عکسی با رنگبندی مناسب داشته باشید باید با اصول عکاسی نیز آشنایی کامل داشته باشید. البته امروزه کلاس های مختلفی در زمینه آموزش عکاسی نیز وجود دارد که همه نکات را برای شما عزیزان روشن می کند.

اما جالب است بدانید که ماهرترین عکاسان نیز برای ویرایش عکس هایی که می گیرند به نرم افزار فتوشاپ جهت ویرایش عکس های خود نیازمند می باشند.

 • ترکیب عکس های مختلف

قطعا شما هم در طول روز چندین بار به ابزاری نیاز خواهید داشت که با استفاده آن بتوانید چندین عکس را کنار هم قرار دهید. بهترین و کاربردی ترین نرم افزار که عکس های مختلف را بدون هیچ افت کیفیتی در کنار هم قرار می دهد نرم افزار فتوشاپ می باشد.

البته امروزه با وجود تلفن های همراه هوشمند اپلیکشن های مختلفی ابداع شده است که این کار را انجام میدهد اما متاسفانه تا کنون هیچ یک از این اپلیکیشن ها نتوانستند جایگاه فتوشاپ را بگیرند.

هر یک از این اپلیکیشن ها محدودیت های به خصوصی دارند یا بعضا مشاهده شده است که تصاویر خروجی افت کیفیت بسیاری پیدا می کند که تمام این موارد از ضعف های آن می باشد اما ترکیب عکس های مختلف در کنار هم بدون هیچ نقص یا افت کیفیت با استفاده از فتوشاپ انجام پذیر است.

 • طراحی های دیجیتال

امروزه با پیشرفت های تکنولوژی شاهد پدید آمدن محیط ها و نرم افزارهای دیجیتال به خصوصی بوده ایم. هر یک از این محیط های مجازی مستلزم یک طراحی به خصوصی می باشند.

از طراحی های وبسایت گرفته تا طراحی های اپلیکیشن های مختلف همه و همه مستلزم نرم افزار به خصوصی برای ایجاد ظاهری زیبا و کاربردی می باشد.

فتوشاپ برترین نرم افزاری است که تا کنون با استفاده از آن تمامی این طراحی های دیجیتال صورت گرفته است. تاثیری که فتوشاپ در تشکیل پوسته ها و قالب های سایت ها داشته است بینظیر بوده و شاید تمام ظاهر فضاهای مجازی را بتوان مدیون فتوشاپ بود.

جالب است بدانید تمامی تصاویر موجود در این صفحه توسط نرم افزار فتوشاپ تهیه شده است.

 • طراحی های بنرهای دیجیتال

قطعا شما هم به عنوان کابران دنیای مجازی و اینترنت با وبسایت هایی مواجه شده اید که بنرهای ابتدایی زیبا و چشم نوازی دارند. دقیقا تمامی این بنرهای دیجیتال نیز به واسطه نرم افزار فتوشاپ تهیه می شود.

خوشبختانه با قابلیتی که فتوشاپ در خروجی های وب دارد باعث شده است این استفاده توسط طراحان وبسایت روز به روز افزایش یابد.

 • طراحی های چاپی و تبلیغاتی

دنیای تبلیغاتی امروزه آنقدر وسعت یافته است که دستگاه های چاپی مختلف در راستای چاپ اوراق تبلیغاتی روی کار آمده است. هر یک از دستگاه های چاپی با فرمت های مختلفی از عکس ها سازگار می باشد.

نکته ی جالب توجه این است که اکثرا تمامی دستگاه های چاپی با فرمت های خروجی فتوشاپ سازگار است و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ روزانه هزاران اوراق تبلیغاتی همچون تراکت های تبلیغاتی، کارت ویزیت تبلیغاتی، بروشورهای تبلیغاتی، کاتالوگ های تبلیغاتی و… به چاپ میرسد.

احتمالا اگر نرم افزار فتوشاپ توسط برادران نول اختراع نمیشد در دنیای تبلیغات شاهد هیچ پیشرفتی نبودیم. همه روزه افراد بسیاری که در عرصه چاپ و تبلیغات فعالیت دارند برای آموزش فتوشاپ به باغ آینه مراجعه می نمایند و به دنبال یادگیری این نرم افزار ویژه می باشند.

 • طراحی نشریات

تمامی کتاب ها، مجلات، روزنامه ها و… که در طول روز با آنها سر و کار داریم که از طرح های مختلف در سایزها و ابعاد مختلف تشکیل شده است همه و همه دستاوردی از فتوشاپ می باشد.

این نرم افزار قدرتمند تمامی این تصاویر در رنگ ها و ابعاد مختلف تولید می کند و در اخیار بینندگان قرار میدهد.

 • ساخت تیتراژهای مدیا

قطعا در ابتدا و انتهای فیلم های سریال، سینمایی و حتی موزیک های مختلف با تیتراژها مواجه شده اید، به نظر شما هر یک از این تیتراژها چطور تهیه و تنظیم شده اند؟

بله دقیقا فتوشاپ در عرصه ساخت فیلم نیز دخیل بوده و تمامی تیتراژهایی که تا کنون آن را مشاهده نموده اید از طریق این نرم افزار قدرتمند تهیه شده است.

این مواردی که در قسمت فوق به آن اشاره شد تنها تعداد اندکی از ویژگی های نرم افزار فتوشاپ بود. اگر بخواهیم به توضیحات بیشتری در این مورد بپردازیم باید آنقدر مطلب بلند بالایی تهیه نماییم که از حوصله تمام کاربران خارج خواهد بود.

در کلاس های آموزش فتوشاپ تمامی این ویژگی ها به صورت جامع توسط اساتید خبره توضیح داده می شود و هر یک با بیان مثالی روشن خواهد شد.

کاربرد فتوشاپ

کاربردهای فتوشاپ

در قسمت فوق به برخی از ویژگی های فتوشاپ اشاره کردیم که باعث جذابیت آموز فتوشاپ میشود. دقیقا اگر بخواهیم اندکی عمیق تر به موضوع بنگریم متوجه خواهیم شد فتوشاپ در زندگی امروز بشر نقش بسیار زیادی دارد.

کاربردهایی که این نرم افزار در زندگی دارد آنقدر وسیع است که نمیتوان آن را نادیده گرفت. این کاربردها چنان در عمق زندگی بشر نفوذ کرده است که جدایی انسان های امروزه از آن امری غیر ممکن تلقی شده است.

از زمانی که فتوشاپ به زندگی بشر پا نهاد همه چیز زیباتر شد. جلوه ای که این نرم افزار به محیط اطراف ما داده است باعث ایجاد زیبایی بصری در سراسر زندگی شده است.

تمامی این ورژگی های مثبت باعث شده است افراد در سنین مختلف به فکر یادگیری آن باشند و همه روزه افراد مختلف در سنین و جایگاه مختلف برای مقاصد متفاوت به کلاس های آموزش فتوشاپ مراجعه می نمایند و با عشق و علاقه ای بینظیر به یادگیری این نرم افزار می پردازند.

آموزش فتوشاپ اصولی

برای برگزاری بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج تمام تلاش خود را نموده ایم تا کاملترین کلاس های آموزشی خود را از مبتدی تا پیشرفته برای علاقمندان خود برگزار نماییم. مباحث آموزشی این دوره در برگیرنده دانش های مرتبط بوده که از صفر تا صد آموزش فتوشاپ را شامل می شود. از بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج، دوره ی برگزار شده در باغ آینه بوده که توانسته با توجه نمودن به تمام فن و فنون مربوط به فتوشاپ، باغ آینه را در این رتبه قرار دهد. باغ آینه باعنوان یک مجموعه هنری در کرج بسیاری از کلاس های هنری را از شاخه های مختلف دایر نموده است. برای اطلاعات بیشتر به صورت حضوریبه  باغ آینه مراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

باغ آینه و بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج

بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج را برای یادگیری بهترین تکنیک های فتوشاپ دایر نموده ایم. در دوره آموزش فتوشاپ باغ آینه تمام تلاش خود را نموده ایم تا دوره ای را برای ارائه تمام سرفصل های پایه و مبانی فتوشاپ، تا نحوه کار و استفاده از نرم افزار به شکل جامع و کاربردی به هنرجویان خود بیاموزیم.

شروع دوره آموزش فتوشاپ

شما در شروع دوره آموزش فتوشاپ باغ آینه، با تمام ابزار و تکنیک های اصلی نرم افزار فتوشاپ (Photoshop) آشنا می شوید. در این دوره آموزشی، فضای کاری فتوشاپ به شما معرفی شده و همچنین نشان داده می شود که چگونه تصاویر را در محیط فتوشاپ باز کنید و ذخیره کنید، تصاویر را بزرگنمایی کنید و بخشهایی از عکس را حذف کنید و یا مواردی را که حذف کرده اید را بازگردانید. یاد می گیرید چگونه اندازه تصویر را تغییر دهید، آن را برش داده، جهت آن را وارونه کنید و تصاویر را به یکدیگر اضافه نمایید. علاوه بر مواردی که به آن اشاره کردیم بسیاری جزئیات بیشتر در رابطه با هریک از المان ها و ابزارهایی که در این نرم افزار گرد آوری شده است را در شروع دوره آموزش فتوشاپ خواهید آموخت. می آموزید که با لایه ها چگونه کار کرده و از آن ها استفاده کنید. در این دوره آموزش فتوشاپ، نحوه استفاده از لایه ها در پنل لایه ها، تغییر اندازه محتویات یک لایه، اضافه کردن تصاویر به یک فایل از لایه ها و کار با یک لایه پس زمینه در  Photoshop را یاد می گیرید. بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج در باغ آینه برای علاقمندان به یادگیری فتوشاپ دایر می باشد. اگر تا کنون با این نرم افزار کار نکرده اید، به شما این اطمینان را می دهیم که در شروع یادگیری فتوشاپ بسیاری از مبانی و اصول اولیه مرتبط با نحوه کار و آشنایی با فتوشاپ آموزش داده می شود.

بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج

آموزش فتوشاپ در سطح پیشرفته

به دنبال آشنایی با مبانی و اصول کار با نرم افزار فتوشاپ،استفاده از این نرم افزار در سطح پیشرفته تر آموزش داده می شود. ساخت و برنامه ریزی نرم افزار فتوشاپ حاصل سال ها کار و تجربه است که  در یک بستر با ابزارهای مختلف ارائه شده است. به دنبال یادگیری مبانی و اصولی که مرتبط با شناخت نرم افزار فتوشاپ بوده است، هنرجویان از سطح پیشرفته تری از دوره آموزشی فتوشاپ بهره مند می شوند، که در این سطح هنر جو با اصل هنر فتوشاپ، خلاقیت در کار و با نحوه ایجاد خروجی از فتوشاپ آشنا می شود. از روز اول دوره آموزش فتوشاپ، شما با نحوه ی خلق آثار هنری ای آشنا خواهید شد که شاید هرگز پیش ازاین به آن ها نیاندیشیده باشید. در این دوره تلاش شده است تا بهترین دوره آموزش فتوشاپ در کرج را برگزار نماییم تا هرکسی بدون محدودیت سنی (از نوجوان تا بزرگسال) و حتی بدون داشتن هیچ دانشی در این زمینه بتواند از آن بهره مند شود. شما ترفندهای حرفه ای را آموخته و با تمرین کردن بارها و بارها از آن استفاده خواهید کرد و راه رسیدن به بهترین آثار خود و ایجاد ترکیب های بسیار جذاب را کشف می کنید. جلوه های ویژه نفس گیر، توهم های باور نکردنی، هنر خیره کننده، تصاویر با شفافیت و کیفیت بسیار بالا، صحنه های سورئال، گرافیک براق و طیف گسترده ای از تبلیغات چاپی، تصاویر وب سایت حرفه ای و بسیاری موارد دیگر آن چیزی هستند که در محیط پیرامونتان از هنر فتوشاپ می توان مثال زد. از طریق دوره آموزش فتوشاپ باغ آینه ، خلاقیت ذاتی خود و توانایی هنریتان را کشف خواهید نمود. ما در اتمام این دوره شما را قادر می سازیم تا برای ورود به بازار کار آماده شده و توانایی کار در محیط های حرفه ای را داشته باشید.

منبع: وبلاگ سایت باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید