دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج

دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج

از مبتدی تا پیشرفته، از صفر تا صد آموزش فتوشاپ را در دوره آموزشی باغ آینه برای هنرجویان خود رقم زده ایم. به دنبال جلسات مقدماتی آموزش فتوشاپ، دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج را در این مجموعه برگزار نموده ایم. دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج باغ آینه برای آموزش تکنیک های تکمیلی برای افرادی می باشد که دوره مقدماتی را با ما شروع کرده اند و علاقمند برای حضور در بازار کار به شکل حرفه ای می باشند. برای ثبت نام در دوره مقدماتی و دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج باغ آینه با ما تماس بگیرید.

دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج و در مجموعه باغ آینه

اندک کسانی هستند که با نرم افزار فتوشاپ آشنایی نداشته باشند و یا حداقل یکبار بر روی صفحه دسکتاپ کامپیوتر و لپ تاپ خود آن را ندیده باشند. اما از بین این بیشمار افراد، تنها افراد اندکی هستند که می دانند چگونه باید از این نرم افزار استفاده کنند، که از بین آن ها نیز انگشت شماری به شکل کاربردی می توانند از آن استفاده کنند. ابعاد گستردگی کاربرد این نرم افزار را می توان در بسیاری از مشاغل پیرامونمان مشاهده کنیم، اما برای ورود به حوزه گرافیک و موفقیت در آن حداقل توانایی مورد نیاز، یادگیری حرفه ای فتوشاپ و تسلط پیدا کردن در کار با آن می باشد.  هدف از برگزاری دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج باغ آینه در کنار آموزش تکنیکی نرم افزار فتوشاپ، آشنایی کامل با نقش این برنامه در هنر گرافیک می باشد. اینکه چگونه هنرجو بتواند ارتباط لازم بین هنر گرافیک و نرم افزار فتوشاپ را به خوبی به دست آورد.

برگزاری دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج

همانطور که می دانید Adobe Photoshop، یک ابزار ویرایش عکس فوق العاده و یکی از ابزارهای ضروری برای اکثر طراحان حرفه ای و عکاسان است. علاوه بر این فتوشاپ یکی از ابزارهای اساسی برای کمک به طراحی وب می باشد. بنابراین یادگیری فتوشاپ به تنهایی کار دشواری بوده و برای تسلط بر روی این نرم افزار لازم است تا دوره مقدماتی و حرفه ای آموزش فتوشاپ را در موسسه و مجموعه هنری گذراند. باغ آینه بهترین آموزش گام به گام Adobe Photoshop را برای هنرجویان به ارمغان می آورد تا مهارت ها، نکات و راهنمایی های فتوشاپ را از ابتدا تا سطح حرفه ای به خوبی یاد بگیرند. توجه داشته باشید که با وجود مقالات بیشمار در اینترنت در زمینه آموزش فتوشاپ ، یک مقاله همیشه پایان دارد و می تواند مطالب محدودی را در خود نمایش دهد. در دوره آموزش فتوشاپ باغ آینه شما می توانید هر آنچه که مربوط به اطلاعات اساسی از نوار ابزار، پنجره ها، گزینه ها و همچنین مهارت های اصلی فتوشاپ است را یاد بگیرید. در دوره مقدماتی آموزش فتوشاپ زمینه را برای حرفه ای شدن برایتان فراهم آورده ایم. در این دوره، آموزش ساده و سریع فتوشاپ را در مدت کوتاه ممکن نموده ایم. این آموزش دقیقا همان چیزی است که شما دنبال آن هستید. از مفاهیم پایه ای می توانید چگونگی  دستکاری تصاویر، مهارت های ویرایش عکس و خلق اثر گرافیکی را یاد بگیرید و مکررا تمرین کنید.

دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج

هر آنچه که از نرم افزار فتوشاپ باید بدانید

امیدواریم که با فراهم آوردن زمینه ای برای دوره حرفه ای فتوشاپ در کرج، بتوانیم بسیاری از مهارت هایتان را در زمینه فتوشاپ بهبود داده و شما را به سطح حرفه ای و پیشرفته برسانیم. نرم افزار تنها یک ابزار است که چه ساده باشد و چه پیچیده، فقط برای این منظور ساخته می شود که انجام کار را برای شما ساده نماید و به خودی خود هیچ خلاقیتی ندارد. در اصل خلاقیت از آن کسی است که از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کند. بنابراین شما به عنوان یک کاربر فتوشاپ ، برای اینکه در این زمینه حرفه ای شوید لازم است تا علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه استفاده از فتوشاپ، دانش خود را در زمینه هنری نیز ارتقا دهید. از نقش خطوط و رنگ ها در خلق یک اثر هنری آگاه باشید و به دنبال آن بتوانید که  با کمک گرفتن از یک ابزار گرافیکی به زیبایی آن را بیآفرینید. با در نظر داشتن این موضوع، انتخاب مناسب ترین ابزار طراحی، در مراحل مختلف طراحی نیز بسیار مهم است. فتوشاپ در عین سادگی، یکی از بهترین و پیشرفته ترین ابزار در طراحی به شمار می رود که با کمک گرفتن از آن می توانید از ساده ترین تا پیشرفته ترین طرح های گرافیکی را ایجاد کنید. بنابراین برای شروع کار با دنیای بزرگ هنر گرافیک بهتر است آشنایی خود را با یادگیری فتوشاپ شروع کنید.

منبع: وبلاگ موسسه باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید