دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج

دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج

باغ آینه دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج را برای افراد مبتدی و کسانی که هیچ آشنایی با این نرم افزار و نحوه استفاده از آن ندارند را برگزار نموده است. دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج در باغ آینه سرفصل هایی از آشنایی با نرم افزار، شناخت ابزارهای آن، کاربرد هر یک از ابزارها و کاربرد و استفاده از آن در مشاغل و حرفه های مختلف را شامل می شود.

برنامه فتوشاپ، نرم افزار گرافیکی همه جانبه و استاندارد برای عکاسان، طراحان، هنرمندان دیجیتال، و همچنین علاقه مندان به هنرهای گرافیکی بوده که با آن می توانند به اهداف هنری خود دست پیدا نمایند. خوشبختانه، در محیط آموزشی که توسط باغ آینه فراهم شده است، آموزش فتوشاپ در همه اشکال وجود داشته که به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی امکان دسترسی به دوره های آموزشی را، حتی بدون داشتن دانشی در زمینه گرافیک داشته باشید. اگر شما یک تازه کار هستید و یا خود را یک کاربر معمولی این نرم افزار به حساب می آورید، در این پست می توانید برخی مباحث مقدماتی فتوشاپ را بیاموزید.

دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج در باغ آینه

بهترین بستر را برای هنرجویان خود فراهم آورده ایم تا حتی بدون داشتن آشنایی اندکی با نرم افزار فتوشاپ، به یک هنرمند در زمینه کارهای گرافیکی تبدیل شده و به دنبال آن بتوانند به آسانی جذب بازار کار شوند. بنابراین شروع آموزش فتوشاپ در مجموعه باغ آینه برای افراد مبتدی با  «دوره مقدماتی فتوشاپ» در کرج همراه می باشد.

آموزش مبانی فتوشاپ

در دوره مقدماتی آموزش فتوشاپ، سعی کرده ایم شما را با ابزارهای آن، نحوه دسترسی به آن ها، کاربردشان و چگونگی استفاده از آن ها آشنا کنیم. اگر با فتوشاپ شروع به کار می کنید، بدون شک، با استفاده از ابزارهای پانل، المان های مختلفی را برای کار با فتوشاپ مانند: ابزار نقاشی، طراحی، جابجایی اشیا و غیره را پیش رو خواهید داشت.  مهمترین مفهوم که باید در مورد فتوشاپ درک کنید، سیستم لایه بندی آن است. لایه ها به شما اجازه می دهند اشیاء و تصاویر مختلف را به هم وصل کنید، تا کار خود را به صورت جدا از هم انجام دهید، دستورات را پیاده کنید و فایل ها را به راحتی ویرایش کنید. همانطور که می دانید در عکاسی، فیلترها لوازم جانبی دوربین هستند که روی لنز قرار می گیرند، تا در حین عکس برداری بتوانید تصاویر شگفت انگیزی را ثبت نمایید. اما این مفهوم به صورت دیجیتالی در فتوشاپ گنجانده شده است و یک راه مناسب و بسیار سریع برای ویرایش تصاویر می باشد. عملکرد فیلترها می توانند متفاوت باشند.  مانند فیلترهای شفاف برای کمک به شما در اصلاح عکس های تارو یا فیلترهای بافت که به تصاویر شما اثرات منحصر به فرد با حالت بافت مانند می دهد.

آنچه که در دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج باغ آینه می آموزید

دوره آموزش فتوشاپ در باغ آینه برای دست پیدا کردن هنرجویانمان به کاملترین مقدمه از کار با نرم افزار فتوشاپ شروع می شود و در عین حال بهترین شرایط برای آشنایی با هنر گرافیک را فراهم می آورد. مهمترین مفهومی که در استفاده از نرم افزار فتوشاپ باید بیاموزید یادگیری استفاده از لایه ها می باشد. هر آنچه که در خلق یک اثر گرافیکی در فتوشاپ رخ می دهد، در دل این لایه ها صورت می گیرد. در دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج باغ آینه هنرجویان با نحوه چگونگی اضافه کردن لایه ها، استفاده از تنظیمات لایه که با فتوشاپ همراه است، اثرات لایه های مختلف آشنا می شوند و علاوه بر این ها مباحث دیگری در مورد لایه ها نیز وجود دارند که در این دوره آموزشی پوشش داده شده است. فتوشاپ یکی از لوازم اصلی در روتوش عکس می باشد. برای اکثر کاربران معمولی فتوشاپ، این نرم افزار ابزاری جذاب به حساب می آید و از مهم ترین برنامه ها با توانایی اصلاح، افزایش افکت دیجیتالی و رفع مشکلات در عکس ها است. بنابراین یکی از آموزش ها در دوره مقدماتی فتوشاپ باغ آینه، یادگیری استفاده از این برنامه برای روتوش عکس ها می باشد که بسیار برای پیشرفت در حرفه عکاسی اهمیت دارد.

دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج

مقدمه ای جامع برای کار با فتوشاپ

فتوشاپ را یک برنامه گرافیکی ساده اما بسیار قدرتمند می توان معرفی کرد که در آن دستتان باز است تا بتوانید هر یک از تکنیک ها و ترفندهای گرافیکی از تصویر تا متن را پیاده کنید. شاید شما می خواهید پس زمینه را از یک عکس حذف کنید، یا فقط یک شی مشخص در یک تصویر را انتخاب کنید و سپس از آن در تصویر گرافیکی دیگری در فتوشاپ استفاده کنید. تمام اینها در ابتدا شاید به علت رجوع به قسمت های مختلفی از نرم افزار و باز کردن لایه های مختلف، کاری پیچیده به نظر برسد اما در دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج باغ آینه با تمرین زیاد به شما یاد خواهیم داد که به سرعت بتوانید تمام این کارها را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی انجام دهید. اگر می خواهید جریان کار خود را سریعتر کنید و فتوشاپ را گسترش دهید، بهتر است پیش از هرچیز تمام تنظیمات موجود در این برنامه گرافیکی را به خوبی شناخته و در استفاده از آن تسلط پیدا نمایید.

در باغ آینه تمام تلاش خود را کرده ایم تا دوره مقدماتی فتوشاپ در کرج را به صورت جامع برای هنرجویان خود برگزار نموده تا نهایتا در اتمام دوره به بهترین نتیجه دست پیدا نمایند. علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند اطلاعات مورد نیاز خود، در رابطه با زمان برگزاری کلاس و نحوه ی نام نویسی را با تماس با مجموعه دریافت نمایند.

منبع: بلاگ سایت باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید