کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج

کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج

باغ آینه در قالب یک موسسه آموزشی موفق توانسته مجموعه جامع و کاملی از کلاس ها را در زمینه های مختلف هنری برگزار نماید. از بین دوره های باغ آینه، کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج را برای علاقه مندان به این شاخه گرافیکی دایر نموده ایم. محتوای آموزشی ارائه شده در این کلاس با توجه به  آموزش جدیدترین و بروزترین نرم افزار کاربردی در این حوزه بوده و علاوه بر موضوعات تکنیکی و نرم افزاری شامل یادگیری جنبه های هنری این شاخه نیز می باشد. در کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج هنرجویان در کنار آشنایی اصولی و یادگیری کامل، می توانند در نهایت آماده حضور در بازار کار شوند. نرم افزار گرافیکی که در این دوره هنرجویان برای ایجاد کارهای موشن گرافیک می آموزند، نرم افزار افتر افکت بوده که کاربردی ترین برنامه در ساخت موشن گرافیک و انیمیشن در حال حاضر می باشد.

 باغ آینه و کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک یکی از محبوبترین برنامه ها در دنیای هنر گرافیک بوده که بسیاری از هنرمندان این شاخه با کمک گرفتن از آن می توانند خلاقیت های هنری خود را به شکل جذابی در اختیار مخاطبین خود قرار دهند. موشن گرافیک را یکی از مهم ترین رشته ها در حوزه هنری می توان نام برد که جدا از جنبه هنری، در زمینه های تجاری، فرهنگی و اجتماعی نیز بسیار کاربردی می باشد. یک هنرمند با کمک هنر موشن گرافیک آنچه را که قصد بیان و به اشتراک گذاشتن با دیگران دارد را با زبان تصاویر متحرک و انیمیشن بیان می کند. طراحی گرافیک و شاخه های مختلف آن بخش مهمی از هنر تجسمی بوده که روز به روز بر محبوبیت آن  افزوده شده و هنرمندان زیادی را در این زمینه معرفی نموده است. باغ آینه برای هنرجویان خود که علاقه مند به یادگیری هنر گرافیک هستند، کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج را در سطح حرفه ای دایر نموده است. در این کلاس هنرجویان خود را با جنبه هنری موشن گرافیک آشنا کرده و کار با نرم افزار افتر افکت را به شکل کاملا کاربردی به آن ها آموزش می دهیم. برای اطلاع از زمان و نحوه نام نویسی در این کلاس ها با مجموعه باغ آینه تماس بگیرید.

موشن گرافیک چیست؟

یکی از مهم ترین نرم افزارهایی که در طراحی گرافیک کاربرد دارد و در این حوزه برای مشاغل مختلف استفاده می شود، نرم افزار افتر افکت می باشد. در واقع در یک تعریف ساده موشن گرافیک را می توان انیمیشنی معرفی کرد که به شکل مستقیم برای بیان یک داستان نبوده و بیشترین نقش آن برای مصارف تجاری و تبلیغاتی است و متن جزو اصلی آن می باشد. اساسا، این نوع از طراحی، “گرافیک متحرک” نیز نامیده می شود. با کمک موشن گرافیک  به شکل موثری می توان با مخاطبین خاص ارتباط برقرار کرد و در نتیجه یکی از محبوبترین شیوه هایی می باشد که امروزه صاحبان تجارت می خواهند محصولات و برند خود را با آن معرفی کنند. موشن گرافیک هنر تصویر سازی متحرک است  که با اجرای موسیقی و افکت های مختلف، آنچه که می خواهید را می توانید به شکل موثری به بینندگان منتقل کنید.

کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج

روند  کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج باغ آینه

یکی از مهم ترین قسمت ها در روند آموزش موشن گرافیک، یادگیری کامل نرم افزار افترافکت (After effect) می باشد. گستردگی استفاده از این نرم افزار در ساخت موشن گرافیک، جلوه های ویژه، ساخت ویدئو و محتواهای مناسب برای فضاهای مجازی می باشد. علاوه بر این در صنعت انیمشن و فیلم سازی، یکی از نرم افزارهای اصلی بوده که به واسطه آن بسیاری از پیشرفت ها را در هنر گرافیک شاهد بوده ایم.

کلاس آموزش موشن گرافیک در کرج باغ آینه برای ایجاد آمادگی کامل برای حضور در بازار کار دایر شده و در آن تمام تکنیک ها به صورت تخصصی آموزش داده می شود. یادگیری موشن گرافیک و افترافکت باعث می شود تا بتوانید تفکرات، ایده ها، اهداف، برنامه ها، محصولات، فیلم ها و حتی آموزش هایتان را  به بهترین شکل و در کوتاهترین زمان به مخاطبان خود منتقل نمایید. آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی در زمینه های مختلف، نقش اساسی را داشته و به کمک آن بسیاری مشاغل وابسته و غیر وابسته شکل گرفته است. علاقمندان برای یادگیری حرفه ای دوره آموزش موشن گرافیک و جلوه های ویژه می توانند با مجموعه باغ آینه تماس حاصل نمایند و اطلاعات کامل را از ما دریافت نمایند.

منبع: بلاگ باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید