logo

کارآشنایی | تجربهٔ یافتن خود

کار آشنایی و یافتن مسیر شغلی

    کارآشنایی | تجربهٔ یافتن خود
   «آنچه مدرسه و دانشگاه به ما نمی‌آموزد»

 مربی کارگاه: سعید شهبازمرادی | مشاور و مربی منابع انسانی در دانشگاه تهران و تربیت مدرّس 

    مصاحبه اختصاصی با هر فرد  

    آزمون کاغذی استعدادیابی

    ارائه توضیحات کامل نتایج به هر فرد

   برنامه‌ریزی برای مسیرهای موفقیت شغلی و تحصیلی مناسب شما                         شیوهٔ برگزاری: حضوری و آنلاین

       مکان برگزاری: محدودهٔ عظیمیهٔ کرج

       زمان برگزاری: روز جمعه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۳

       مهلت ثبت‌نام: تا ۲۵ تیرماه 1403

جزییات رویداد کارآشنایی

این کارگاه شامل 3 بخش است:

 بخش اول: چند آزمون کاغذی از هر فرد گرفته خواهد شد.[این آزمون می‌تواند به درخواست شما، به صورت غیرحضوری برگزار شود.]

 بخش دوم: مصاحبه اختصاصی با هر فرد توسط استاد سعید شهبازمرادی، انجام خواهد شد. [این مصاحبه می‌تواند به درخواست شما، به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شود.]

 بخش سوم: نتایج استعدادیابی شغلی توسط استاد شهبازمرادی به شما توضیح داده خواهد شد. [این توضیحات می‌تواند به درخواست شما، به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شود.]

 هزینه شرکت در این کارگاه 3.900.000 تومان است.

لینک پرداخت جبران مالی 

  

نحوهٔ ثبت‌نام در رویداد کارآشنایی:

  در وبسایت باغ‌آینه عضو شوید و فرم عضویت را تکمیل بفرمایید. چنانچه فراموش کرده‌اید تا فرم عضویت را تکمیل کنید، این بخش در صفحه حساب کاربری خود »بخش ویرایش اطلاعات کاربری همیشه در دسترس شماست. تمام اطلاعات درخواست شده را تکمیل بفرمایید.

  سپس از طریق لینک پرداخت، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

 پس از تکمیل ثبت‌نام، یک هفته قبل از آغاز مشاوره شما، زمان و لوکیشن دقیق به همراه جزئیات دیگر برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد. در صورتی که تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رویداد، پیامی دریافت نکردید می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی وبسایت پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

 در صورت بروز هرگونه مشکل و نگرانی، به بخش پشتیبانی وبسایت پیام دهید تا تیم باغ‌آینه بتوانند مشکل و نگرانی شما را بررسی و پیگیری کنند.

همراهان عزیز و نازنین باغ‌آینه
این کارگاه ده سال قبل در باغ‌آینه اجرا شده بود و تمام شرکت‌کنندگان نیز بسیار راضی از اجرای برنامه بودند و بنا به تقاضای برخی دوستان، قصد اجرای دوباره را داشتیم امّا امکان اجرای آن بنا به دلایل مختلف( از جمله حضور استاد در خارج از کشور، محدودیت زمانی تیم برگزارکننده، مجوزها، کرونا، شرایط اجتماعی و ...) برای ما مهیّا نشد تا اینکه در نهایت پس از ده سال توانستیم مجوز اجرای این برنامه را بدون هیچ تغییری کسب کنیم و البته حالا بهتر و به‌روزتر از گذشته طراحی شده است و این‌بار نه فقط برای دانش‌آموزان و دانشجویان بلکه برای تمام فارسی‌دانان(از جمله پزشکان، مهندسان، معلمان، مشاوران و ...) اجرا خواهد شد. از آنجایی که ما نیز همچون شما نمی‌دانیم اجرای بعدی چه زمانی خواهد بود، در صورت صلاح‌دید خبر اجرای این برنامه را به عزیزانی که به دنبال پیدا کردن مسیر شغلی خود هستند، برسانید. 

همچنین می‌بایست این اطلاع‌رسانی را ایجاد کنیم که این رویداد برای افراد بالای ۱۴ سال مفید است و مناسب افراد زیر ۱۴ سال نمی‌باشد پس مراقب وقت و عمر این عزیزان باشیم و از ثبت‌نامشان در این رویداد خودداری کنید. در آینده رویدادهایی منحصر به فرد برای این عزیزان برگزار خواهیم کرد. 
با حرمتی از بُنِ جان
باغ‌تان آبــاد