logo

شتاب امری همگانی‌ست چون همه از خود گریزانند (نیچه)

پوستر نمایشنامه‌خوانی

    وزارت مطالعهٔ باغ‌‌آینه
   «نمایشنامه‌خوانی | حقایق درباره‌ی لیلا دختر ادریس»

    خوانش گروهی نمایشنامه 

   
گفتگو درباره نمایشنامه 

    تمرین کوچک نویسندگی   

   تحلیل جامعه‌شناختی نمایشنامه 

   تحلیل روانشناختی نمایشنامه 

 به همراه کتاب «حقایق درباره‌ی لیلا دختر ادریس»
ایموجی تعداد جلسات تعداد جلسات: 1 جلسه

   زمان برگزاری: روز چهارشنبه ۳ مردادماه ۱۴۰۳ ، ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:0۰ 

  این برنامه مناسب کسانی است که به یکی از موضوعات زیر علاقه دارند:
 نمایشنامه‌خوانی |
خواندن گروهی کتاب | تحلیل کتابها | نویسندگی  

یک پرسش بسیار متداول از ما: نام کتاب‌ها چیست؟ 
کارگاه نمایشنامه‌خوانی باغ‌آینه، شیوه‌ای منحصربه‌فرد در اجرای نمایشنامه‌خوانی است که با رویکردهای روانشناختی درهم‌آمیخته شده است. در این کارگاه همگی به خوانش یک نمایشنامه خواهیم پرداخت. همچنین کتابِ این جلسه در آغاز کارگاه به هر شخص تقدیم خواهد شد و نیازی به مطالعه کتاب پیش از جلسه نیست.

همانند دیگر کارگاه‌های باغ‌آینه، هر کارگاه نمایشنامه‌خوانی نیز محتوای منحصر به فردی دارد و به همین دلیل کارگاه‌های نمایشنامه‌خوانی باغ‌آینه امکانِ تکرار ندارند.

       شیوهٔ برگزاری: حضوری

        مکان برگزاری: محدودهٔ گوهردشت کرج

       مهلت ثبت‌نام: تا پایان روز ۲ مردادماه 140۳

 جبران مالی شرکت در این رویداد : ۲۷۰.000 تومان

  لینک پرداخت جبران مالی


نحوهٔ ثبت‌نام در کارگاه نمایشنامه‌خوانی:

  در وبسایت باغ‌آینه عضو شوید و فرم عضویت را تکمیل بفرمایید. چنانچه فراموش کرده‌اید تا فرم عضویت را تکمیل کنید، این بخش در صفحه حساب کاربری خود »بخش ویرایش اطلاعات کاربری همیشه در دسترس شماست. تمام اطلاعات درخواست شده را تکمیل بفرمایید. (برای شرکت در دوره‌های باغ‌آینه نیاز است که یکبار این فرم ثبت شود پس اگر در دوره‌های گذشته این فرم را ثبت کرده‌اید نیاز به ثبت مجدد آن نیست.)

 سپس از طریق لینک پرداخت، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

 پس از تکمیل ثبت‌نام، ۴۸ ساعت قبل از آغاز مراسم، لوکیشن رویداد به همراه جزئیات دیگر برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد. در صورتی که تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رویداد، پیامی دریافت نکردید می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی وبسایت پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

 در صورت بروز هرگونه مشکل و نگرانی، به بخش پشتیبانی وبسایت پیام دهید تا تیم باغ‌آینه بتوانند مشکل و نگرانی شما را بررسی و پیگیری کنند.

همراهان عزیز و نازنین باغ‌آینه
ما یک موسسه فرهنگی هنری هستیم و وظیفه خود می‌دانیم تا اگر رویدادی مناسب شما نباشد، از هدر رفتن عمر و وقت و هزینه و انرژی شما جلوگیری کنیم و این موضوع را به شما اطلاع دهیم. فرم‌های ثبت‌نام تمام شرکت‌کنندگان قبل از اجرای برنامه بررسی می‌گردد و در صورتی که متوجه شویم این رویداد مناسب یا مورد علاقه یک شرکت‌کننده نیست، هر چه سریع‌تر به ایشان اطلاع می‌دهیم و جبران مالی پرداخت‌شده را نیز به صورت کامل به ایشان پرداخت می‌کنیم.

همچنین می‌بایست این اطلاع‌رسانی را ایجاد کنیم که این رویداد همانقدر که برای افراد بالای ۱۵ سال جذاب و دوست‌داشتنی است، برای افراد زیر ۱۵ سال جذاب نخواهد بود و از حوصله این عزیزان خارج است پس مراقب وقت و عمر این عزیزان باشیم و از ثبت‌نامشان در این رویداد خودداری کنید. در آینده رویدادهایی منحصر به فرد برای این عزیزان برگزار خواهیم کرد. 
با حرمتی از بُنِ جان
باغ‌تان آبــاد