logo

رویداد بازی

پوستر رویداد بازی

    بخش کودک و نوجوان باغ‌آینه برگزار می‌کند:
   «رویداد بــــازی»

 برای کودکان زیبای ایران 

    انواع بازی‌های خلاقانه

    انواع بازی‌های گروهی

    انواع بازی‌های فردی

     به همراه پذیرایی

     مربی و تسهیلگر کودک: آقای یاسر مهری | فارغ‌التحصیل علوم تربیتی از دانشگاه علامه

     هر کودک نیاز به حضور یک همراه در کنار خود خواهد داشت و حضور همراه رایگان و الزامی است.   برای کودکان ۷ تا ۹ سال 

 شیوهٔ برگزاری: حضوری

 مکان برگزاری: محدودهٔ گوهردشت کرج

زمان برگزاری: روز دوشنبه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۳  ، ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۳:۰۰

 جبران مالی شرکت در این رویداد : 590.000 تومان

  لینک پرداخت جبران مالی


نحوهٔ ثبت‌نام در این رویداد:

  در وبسایت باغ‌آینه عضو شوید و فرم عضویت را تکمیل بفرمایید. چنانچه فراموش کرده‌اید تا فرم عضویت را تکمیل کنید، این بخش در صفحه حساب کاربری خود »بخش ویرایش اطلاعات کاربری همیشه در دسترس شماست. تمام اطلاعات درخواست شده را تکمیل بفرمایید.

 سپس از طریق لینک پرداخت، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

 پس از تکمیل ثبت‌نام، ۴۸ ساعت قبل از آغاز مراسم، لوکیشن رویداد به همراه جزئیات دیگر برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد. در صورتی که تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رویداد، پیامی دریافت نکردید می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی وبسایت پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

 در صورت بروز هرگونه مشکل و نگرانی، به بخش پشتیبانی وبسایت پیام دهید تا تیم باغ‌آینه بتوانند مشکل و نگرانی شما را بررسی و پیگیری کنند.

همراهان عزیز و نازنین باغ‌آینه
ما یک موسسه فرهنگی هنری هستیم و وظیفه خود می‌دانیم تا اگر رویدادی مناسب شما نباشد، از هدر رفتن عمر و وقت و هزینه و انرژی شما جلوگیری کنیم و این موضوع را به شما اطلاع دهیم. فرم‌های ثبت‌نام تمام شرکت‌کنندگان قبل از اجرای برنامه بررسی می‌گردد و در صورتی که متوجه شویم این رویداد مناسب یا مورد علاقه یک شرکت‌کننده نیست، هر چه سریع‌تر به ایشان اطلاع می‌دهیم و جبران مالی پرداخت‌شده را نیز به صورت کامل به ایشان پرداخت می‌کنیم.

همچنین می‌بایست این اطلاع‌رسانی را ایجاد کنیم که این رویداد همانقدر که برای افراد ۷ تا ۹ سال جذاب و دوست‌داشتنی است، برای افراد زیر ۷ سال و بالای ۹ سال جذاب نخواهد بود و از حوصله این عزیزان خارج است پس مراقب وقت و عمر این عزیزان باشیم و از ثبت‌نامشان در این رویداد خودداری کنید. در آینده رویدادهایی منحصر به فرد برای این عزیزان برگزار خواهیم کرد. 
با حرمتی از بُنِ جان
باغ‌تان آبــاد