روانشناسی کودک چیست؟

کلاس نقاشی کودکان در کرج

کلاس نقاشی کودکان در کرج و باغ آینه آمادگی خود را برای ثبت نام از فرزندان عزیز شما در این موسسه ی فرهنگی هنری در کرج اعلام می کند. فضایی شاد را برای برگزاری کلاس های نقاشی کودکان در کرج در نظر گرفته ایم تا در کنار یکدیگر لحظاتی خوش را رقم بزنیم. در کنار برپایی کلاس نقاشی کودکان در کرج ، توانسته ایم کلاس های هنری دیگری را نیز در مجموعه باغ آینه دایر نماییم.

مقدمه ای آسان برای نقاشی کودکان

یکی از شگفت انگیزترین ابزار نقاشی برای کودکان، استفاده از آبرنگ است. ابزاری ساده و ارزان قیمت برای نقاشی که با تهیه ی یک ست از آن می توانید کودکان را ساعت ها مشغول نقاشی نگه دارید. در آموزش نقاشی آبرنگ به کودکان بهتر است ابتدا به کودک اجازه دهیم که خود را با آن سرگرم کند و سپس در درجه ی دوم به او ترکیب رنگ های اصلی با هم را آموزش دهیم. در کلاس نقاشی کودکان در کرج باغ آینه، کودکان خواهند دید که مربی با آبرنگ چه می کند و سپس از او تقلید می کنند.

در این بین هیچ کودکی استعداد مشابهی با دیگری نداشته و ممکن است در پس این تقلید کردن، هریک از آنها سبک متفاوتی را داشته باشند. ما آموزش نقاشی به هنرجویان کوچک خود را با آموزش های پایه شروع خواهیم کرد. بهتر است که نقاشی برای کودکان از آبرنگ شروع شده و سپس با کسب کمی مهارت، به آموزش نقاشی با رنگ های انگشتی و آکریلیک پرداخته شود. رنگ های انگشتی و آکریلیک که در کلاس نقاشی استفاده می شود برای کودکان ایمن بوده ولی توصیه می کنیم که برای حضور در این کلاس ها  کودکان حتما یک روپوش مخصوص با خود به همراه داشته باشند.

بچه ها در ابتدای  کار با آبرنگ مطمئنا حجم زیادی آب را برای مخلوط کردن با رنگ ها استفاده می کنند و بنابراین ممکن است اثری که خلق می کنند با پراندگی زیادی از رنگ ها و تغییرات زیادی در حالت کاغذ و پیچیده شدن و تاب برداشتن کاغذ همراه باشد. اما هیچ کدام از این موارد مشکلی ایجاد نمی کند و کودکان برای کسب این مهارت در کلاس های نقاشی شرکت می کنند که خودشان با گذشت زمان با میزان ترکیب آب با رنگ آشنا شوند و این تجربه را کسب کنند.

باغ آینه و کلاس نقاشی کودکان در کرج

ممکن است در کلاس های نقاشی از هنرجویان کوچک خواسته شود که یک منظره مشخصی را نقاشی کنند. در این میان هر کودک ممکن است یک رنگ متفاوت از آبی را برای آسمان منظره خود استفاده نماید. یا ممکن است کودکی نقاشی خود را از بالا و دیگری از پایین صفحه شروع کند. در این بین گاه مشاهده می شود که هرکدام حتی شیوه ی متفاوتی برای رنگ کردن نیز در پیش می گیرند.

که همه ی این موارد نشان  دهنده ی تفاوت کودکان با یکدیگر خواهد بود. اما در نهایت هر کودکی با توجه به علاقه و استعدادی که دارد به خلق اثر هنری مطابق با سبک خودش می پردازد. باغ آینه سعی خود را بر آن داشته تا با کمک بهترین مربیان نقاشی کودک در کرج کلاس های خود را دایر نماید. برای نام نویسی فرزندان خود در کلاس نقاشی کودکان در کرج باغ آینه با ما تماس بگیرید.

منبع: بلاگ باغ آینه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید