مرکز مشاوره خوب در کرج

مرکز مشاوره خوب در کرج

مرکز مشاوره خوب در کرج با مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و مشاوره زوجین در مجموعه ی باغ آینه و با همراهی برترین روانشناس های با تجربه در سطح کرج مشغول به فعالیت می باشد. در راستای ارائه ی کاملترین خدمات خود توانسته ایم یک مرکز مشاوره خوب در کرج را به همشهریان عزیز خود معرفی نماییم. باغ آینه موسسه فرهنگی هنری در کرج بوده که علاوه بر فعالیت در زمینه فرهنگی و هنری توانسته در حوزه روانشناسی و مشاوره نیز به خوبی بدرخشد.

باغ آینه مرکز مشاوره خوب در کرج، مشاوره تحصیلی

طی سال ها فعالیت خود با کمک برترین اساتید و مشاوره ها در کرج توانسته ایم بهترین ها را در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار دهیم.

مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور

برای داوطلبانی که به دنبال مرکزی برای مشاوره کنکور در کرج هستند توانسته ایم کاملترین خدمات را عرضه کنیم.

مشاوره ی تخصصی در زمینه ی کنکور در کرج طی جلسات خصوصی و با کمک برترین مشاور در کل استان البرز، بهترین جدول برنامه ریزی درسی به صورت مجزا برای هر شخص و پشتیبانی ۲۴ ساعته از شروع حضور در مجموعه ی باغ آینه تا زمان کنکور همگی خدماتی هستند که مشاوره تحصیلی باغ آینه در اختیارتان قرار خواهد داد.

در این جلسات مشاوره درسی، میزان توانایی و سطحی که دانش آموز در آن قرار دارد سنجیده شده و در ادامه با توجه به میزان مشغله، کلاس ها، آزمون ها و برنامه ی درسی مدرسه، برنامه ی مطالعه ی کاملی در اختیار مراجعین قرار داده می شود.

در کنار مشاوره درسی و مشاوره کنکور، این امکان را فراهم آورده ایم تا با جلسات مشاوره روانشناسی دانش آموزان و کنکوری ها از استرس، نا امیدی، عدم اعتماد به نفس آنها کم کنیم و کمک کنیم هر آنچه که مانع از تمرکز دانش اموزان بر روی درس خواندن و هدفی که دارند می شود را کنار بگذارند.

مشاوره خانواده در کرج

اگر به دنبال مرکز مشاوره خوب در کرج برای مشاوره خانواده هستید، باغ آینه می تواند بهترین جلسات روانشناسی و مشاوره را با مشاورهای خوب در کرج به شما معرفی نماید.

برای این کار مجموعه ی کاملی را ارائه کرده ایم، از جلسات خصوصی مشاوره، گردهمایی های روانشناسی، همایش های شهرام اسلامی و کارگاه های شهرام اسلامی در کرج که همگی در مجموعه باغ آینه به بهترین شکل به مراجعین عرضه می شود.

چرا مشاوره خانواده؟

اهمیت مشاوره خانواده در بسیاری از موارد برای از بین بردن فاصله ایست که بین اعضای خانواده به وجود می آید. امروزه به دلیل وجود مشکلات و دغدغه های موجود و عدم توانیایی بسیاری از خانواده ها در از بین بردن این فاصله ها، بهترین راه چاره مراجعه به یک مشاور حرفه ای است.

یک مشاور خانواده خوب در کنار دانش روانشناسی و با کمک تجربه ای که دارد به خوبی می تواند از بیرون به در گیری و دغدغه های خانواده ها نگاه بیاندازد و در نهایت راه حلی را به آن ها پیشنهاد دهد که با توجه به خصوصیات اعضای خانواده به بهترین جواب برسند.

باغ آینه مرکز مشاوره خوب در کرج، مشاوره تحصیلی

توانسته ایم با برترین مشاوره های تحصیلی به یکی از بهترین مراکز مشاوره در کرج تبدیل شویم.

در جلسات مشاوره تحصیلی، دانش آموزان و یا داوطلبین کنکور به صورت خصوصی با مشاور مجموعه باغ آینه  از زمان شروع حضور در موسسه تا موقعی که به کنکور نزدیک می شوند به شکل مداوم ملاقات خواهند داشت. در این جلسات با توجه به خصوصیات و توانایی های هر شخص و شرایط روحی، میزان استرس و اعتماد به نفس، مشاوره برای ارائه بهترین برنامه ریزی درسی، تکنیک مطالعه و  افزایش تمرکز انجام می شود.

در مشاوره تحصیلی یک مشاور خوب باید ویژگی فرد محصل را به خوبی بشناسد و با توجه به آنچه که از استعداد ها و پشتکار او درک می کند، راههایی برای افزایش انگیزه و هدف دادن به او پیدا می نماید. این مشاوره های تحصیلی در کنار مشاوره درسی و برنامه ریزی درسی نقش اصلی را برای حفظ انگیزه در دانش آموزان طی دوره ی مطالعه برای کنکور را دارد.

مرکز مشاوره خوب در کرج

مرکز مشاوره خوب در کرج، مشاوره زوجین

باغ آینه در زمینه ی مشاوره زوجین آماده ی ارائه ی خدمات خود می باشد.

از همایش های روانشناسی شهرام اسلامی تا جلسات خصوصی روانشناسی در باغ آینه، همگی فعالیت هایی هستند که در رابطه با مسائل و مشکلات مختلف زوجین برگزار می شود  وتلاشمان بر این است که با کمک روانشناس خوب موسسه به راه حل مناسب برسیم. زوجین با مشاوره ی روانشناسی هر آنچه که برای شناخت بهتر طرف مقابل نیاز است را در می یابند و علت بسیاری از اختلاف نظرها بینشان را در می یابند. علاوه بر این  در مشاوره زوجین ، راه حل هایی برای کنترل خشم، بیان احساسات، مشورت کردن با یکدیگر و درک همدیگر ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید